Remastered Critic Reaction to The Last of Us Part 2


میانگین امتیاز بازی The Last of Us Part 2 Remastered به تازگی منتشر شده است و ما شاهد بازخوردهای بسیار خوبی از این بازی بوده ایم.

بازی The Last of Us Part 2 در سال 2020 عرضه شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی دریافت کند و عنوان بازی 2020 را از آن خود کند. واقعیت این بود که The Last of Us Part 2 از نظر بصری کیفیت بالایی برای آن زمان داشت. حتی با ورود به نسل نهم و گذشت سه سال از انتشار بازی های مختلف انحصاری و غیر انحصاری، ساخت استودیو Naughty Dog از این نظر قابل ستایش است.

با این حال، سونی و ناتی داگ تصمیم گرفته اند که The Last of Us Part 2 را بازسازی کنند. البته نسخه ریمستر شده این بازی نه تنها شامل بازی اصلی با ظاهری بهتر است. در عوض، شاهد اضافه شدن یک حالت سرکش به نام بدون بازگشت هستیم. محتوایی که طی آن می توانید تجربه متفاوتی با شخصیت های مختلف دنیای Last of Ace داشته باشید.

میانگین امتیاز بازی The Last of Us Part II Remastered به تازگی منتشر شده است و ما بازخورد بسیار خوبی دریافت می کنیم. در ادامه به بررسی برخی از نظرات این بازی خواهیم پرداخت و شما نیز می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

The Last of Us Part 2 Remastered

  • سازنده: آجیل
  • ویرایشگر: سونی
  • سکو: پلی استیشن 5
  • سبک: اکشن ماجراجویی / Roguelight (حالت بدون بازگشت)
  • تاریخ انتشار: 29 ژانویه

الی در مسیر انتقام در The Last of Us Part 2 Remastered

VGC: 100 از 100

The Last of Us Part 2 Remastered بهترین راه برای تجربه یکی از بهترین بازی های ساخته شده است. محتوای جایزه عالی [اشاره به No Return] و تصاویر بصری ارزش 10 دلار اضافی را دارند و این دقیقاً بهانه ای است که برای احیای دوباره این شاهکار مدرن به آن نیاز دارید.

خدا گیک است: 100 از 100

The Last of Us Part II Remastered مجموعه ای فشرده از محتوا است که بیشتر از داستان اصلی را از طریق یک حالت سرگرم کننده روگلیت نشان می دهد.

حواس پرتی: 90 از 100

این اصلاح شده ترین نسخه از چشم انداز Nuttydog است. همچنین پر محتوا است.

کنسول های سرگرمی: 90 از 100

بزرگترین ارزش این ریمستر حالت No Return است که نشان می دهد چقدر هوشمندانه روی گیم پلی و سایر قسمت های توسعه این بازی ارزشمند کار شده است. از نظر بصری، این فقط یک ارتقاء ساده برای پلی استیشن 5 است و از نظر قیمت ارتقاء این بسته، “به شما اطمینان می دهم که دوباره این کار را انجام خواهم داد.” [برای این محصول] انجام خواهم داد”.

پیچ ترخیصی: 90 از 100

با وجود کمپینی که در طول زمان بهبود می‌یابد، یک حالت جدید سرکش و سایر پاداش‌ها، The Last of Us Part 2 Remastered بهانه ای عالی برای احیای بازی درخشان Naughty Dog است.

بخوانید  New On Peacock In January 2023: Poker Face, The Traitors