Diablo 4 – How to Beat the Wandering Death Boss

Diablo 4 Wandering Death یکی از باس های جهان در بازی است، این هیولای ترسناک که شبیه درختی غول پیکر ساخته شده از استخوان است، توانایی های ویرانگری زیادی دارد که باید مراقب آن باشید. راهنمای ما Diablo 4 Wandering Death زمان و توانایی های این دشمن را پوشش می دهد.

چگونه در Diablo 4 مرگ سرگردان را شکست دهیم

زمان تخم ریزی مرگ سرگردان

آلبوم عکس

سمت چپ: توانایی های Bone Jail و Spectral Circle. سمت راست: اشعه نفی ریخته گری.

به طور کلی، رئیس دنیای مرگ سرگردان حملاتی دارد که به راحتی تلگراف داده می شود، بنابراین می توانید جاخالی دادن ها، معجون ها یا مهارت های دفاعی خود را آماده کنید. کلاس‌های محدوده‌ای مانند Thief، Necromancer و Sorcerer ممکن است زمان راحت‌تری برای دورتر شدن از هدف داشته باشند. کسانی که تمرکز غوغا دارند، مانند بربرها و درویدها، باید هوشیارتر باشند، زمانی که موجودی می خواهد توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

Diablo 4 Wandering Death زمان یا مکان مشخصی ندارد. بلکه بخشی از مجموعه انتخاب با دیگر باس های جهانی است. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

  • هر شش ساعت یک World Boss در بازی ظاهر می شود.
  • مکان متفاوت است، اما معمولاً در یکی از میدان‌های بزرگ مدور قرار دارد. اینها عبارتند از: قله های شکسته – بوته، اسکاسلن – کان آدار، استپ های خشک – کالدرا ساراان، کهجستان – حوضچه سرخ شده و هوازار – میدان های هتک حرمت.
  • از زمان نگارش این مقاله، متوجه شدیم که رئیس جهانی که با آن مبارزه خواهید کرد، به‌طور تصادفی رفتار می‌کند، بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که در هر زمان مشخصی، مرگ سرگردان را ببینید.
  • 30 دقیقه قبل از تخم ریزی رئیس، نمادی در بالای یک میدان ظاهر می شود که به همه بازیکنان اطلاع می دهد که یک رئیس جهانی در شرف تخم ریزی است. این بدان معنی است که شما باید نزدیک به ده بازیکن را ببینید که برای شرکت در فعالیت به همان مکان می روند.
  • پس از شروع مبارزه، بازیکنان 15 دقیقه فرصت دارند تا قبل از ناپدید شدن موجود، آن را شکست دهند.
بخوانید  این هدست بازی بی سیم لاجیتک در آمازون فقط 30 دلار قیمت دارد
ما اولین بار زمانی که در Hawezar Arena ظاهر شد با مرگ سرگردان روبرو شدیم.
ما اولین بار زمانی که در Hawezar Arena ظاهر شد با مرگ سرگردان روبرو شدیم.

توانایی های مرگ سرگردان

Diablo 4 دارای کلاس ها، مکانیک ها و فعالیت های زیادی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، می توانید به سایت ما مراجعه کنید هاب راهنما D4.

در هر صورت، این تنها چیزی است که برای شکست دادن رئیس جهان در Diablo 4 Wandering Death باید بدانید. برای تلاش های خود، لوت تصادفی دریافت خواهید کرد که ممکن است شامل این موارد باشد اشیای مقدس و اجدادی. به طور مشابه، هدف نیز به عنوان یک عمل می کند Whisper of the Dead Bounty، اطمینان حاصل می کند که پس از یک کشتن، +5 Grim Favors دریافت می کنید. آخرین اما نه کم اهمیت، این تنها هیولایی نیست که می توانید با آن مبارزه کنید. همانطور که قبلاً گفته شد، تخم ریزی آنها می تواند تصادفی باشد، اما می توانید در نهایت به مبارزه نیز بپردازید آشوا آفت و طمع به طلای نفرین شده.

در اینجا توانایی هایی وجود دارد که باید هنگام مبارزه با رئیس جهانی Diablo 4، Wandering Death، به آنها توجه کنید:

  • دایره طیفی -چند طرح دایره ای روی زمین ظاهر می شود. دور شوید زیرا باعث کاهش سرعت شما می شود و به مرور زمان آسیب می بینید.
  • زندان استخوان – اگر Necromancer ها دارای زندان استخوان هستند، پس مرگ سرگردان دارای زندان استخوان است. اساساً این باعث ایجاد حداکثر سه محوطه در منطقه می شود. اگر داخل آن گیر کردید، به سرعت دیوارها را خراب کنید تا بتوانید فرار کنید. این به این دلیل است که یک انفجار مهیب پس از چند ثانیه این مکان را فرا خواهد گرفت.
  • خوشه های آهنی – خطوط سیاه روی زمین ظاهر می‌شوند، که نشان می‌دهد چندین سنبله دندانه دار به سمت و سمت مکان رئیس آبشار می‌شوند.
  • پرتو نفی – این طلسم مرگ سرگردان نهایی است که در آن تا سه پرتو انرژی سوزان ایجاد می کند. وقتی دیدید خطوط بازوهای او ظاهر می شود، آماده حرکت باشید. رئیس در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخد. همچنین باید در حین چرخش به اطراف حرکت کنید و مراقب باشید که در حین چرخش در مکان های امن بمانید.
بخوانید  دنیای Redfall تجربه ای مشابه Far Cry 2 و STALKER را ارائه خواهد کرد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.