Remnant 2 Guides Hub – GameSpotRemnant II یک بازی عمیق و جذاب است که مملو از رازهایی برای کشف و نبردهای دشوار برای غلبه بر آن است. چه کنجکاو باشید که چگونه یک مکانیسم کار می کند یا در یکی از معماهای بسیار دشوار بازی گیر کرده اید، ما همه راهنماهای خود را در یک مکان جمع آوری کرده ایم تا کار را برای شما آسان کنیم.

کهن الگوها

کهن الگوها شکل کلاس‌هایی در Remnant II هستند و چندین مورد برای انتخاب وجود دارد. می‌توانید برای ایجاد ترکیب‌های مختلف ترکیب و مطابقت دهید، اما معمولاً برای باز کردن قفل گزینه‌های زیر باید مراحل خاصی را طی کنید.

بازی فکری

Remnant II پر از پازل های بسیار دشوار است. به‌جای صرف ساعت‌ها تلاش برای رفع آن‌ها، نکات و پاسخ‌هایی در مورد چگونگی رفع بسیاری از آنها گردآوری کرده‌ایم.

مکانیک بازی

Remnant II برای کسانی که بازی قبلی را بازی کرده‌اند آشنا خواهد بود، اما چه مدتی گذشته باشد و چه شما هرگز این بازی را امتحان نکرده‌اید، ما برخی از اطلاعات مهمی را که باید بدانید تا بهترین استفاده را از این تجربه ببرید، جمع‌آوری کرده‌ایم.

برای اطلاعات بیشتر، بررسی Remnant II ما را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  اضافه شدن چهار اتومبیل جدید در به‌روزرسانی تازه Gran Turismo 7