PS5 از پشتیبانی صوتی Discord برخوردار می شود و Starfield تاریخ انتشار دریافت می کند | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

فقط به خاطر داشته باشید که نه تنها به صفحه نمایشی نیاز دارید که از VRR پشتیبانی کند، بلکه باید از کابل HDMI 2.1 نیز استفاده کنید، که اگر از کابلی که همراه با PS5 شما ارائه شده است استفاده می کنید، باید از آن استفاده کنید.

یک نماد “پیوستن به بازی” در چت های گروهی، یک کاشی “دوستان در حال بازی” برای اینکه بتوانید ببینید کدام بازی ها در حلقه اجتماعی شما فعال هستند و گزینه آپلود دستی عکس های گرفته شده از بازی در برنامه پلی استیشن نیز در به روز رسانی گنجانده شده است.

یکی از ویژگی های جدید دیگر در به روز رسانی، پشتیبانی از نرخ نوسازی متغیر با وضوح 1440p است. نرخ نوسازی متغیر یا VRR جایی است که نمایشگر می‌تواند تعداد دفعات بازخوانی تصویر را تغییر دهد، در حالت ایده‌آل با همگام‌سازی با تعداد فریم‌های تولید شده در هر ثانیه توسط یک بازی.

این نیست! همانطور که دقیقاً قبل از این ارائه مشخص شد، ایکس باکس ویترین خود را خواهد داشت و از نظر تئوری تعداد زیادی بازی را که Starfield نیستند به نمایش می گذارد. هیچ کس نمی تواند حدس بزند که این بازی ها چیست، زیرا تا آن زمان بیشتر عناوین بزرگ این برند که تاریخ انتشار دارند، به جز Starfield و Forza Motorsport، از قبل راه اندازی شده اند.

اگر به این صنعت متصل هستید و همه رویدادها و نمایشگاه های آن را دنبال می کنید، ممکن است فکر کنید که 11 ژوئن بسیار نزدیک به زمانی است که ایکس باکس معمولاً نمایشگاه بزرگ سالانه خود را برگزار می کند. آیا Starfield Direct تمام چیزی است که ما به دست می آوریم؟

برای مثال، بدون آن، ممکن است بازی‌ای داشته باشید که بسته به اتفاقی که در بازی می‌افتد بین 30 تا 60 فریم در ثانیه تولید می‌کند، اما صفحه نمایش با فرکانس 60 هرتز قفل می‌شود، به این معنی که هر چه باشد، صفحه نمایش تصویر را 60 باز می‌کند. بار در ثانیه VRR، با همگام سازی نرخ تازه سازی صفحه با خروجی فریم در ثانیه بازی نمایش داده شده، عملکرد بصری روان تری را امکان پذیر می کند.

ویژگی اصلی به روز رسانی پشتیبانی Discord. ادغام Discord که در ابتدا در نسخه بتا آزمایش شده بود، در کنسول‌های PS5 امکان چت صوتی را در تمام پلتفرم‌های سخت‌افزاری و قابلیت اشتراک‌گذاری صفحه نمایش فراهم می‌کند.

چند ویژگی عالی دیگر نیز وجود دارد، بنابراین حتماً برای لیست کامل به GameSpot dot com سر بزنید.

آخرین به روز رسانی 7.0 پلی استیشن 5 ویژگی های مورد انتظار و بهبود کیفیت زندگی را به ارمغان می آورد. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

Xbox و Bethesda رسماً اعلام کردند که Starfield در تاریخ 6 سپتامبر 2023 برای رایانه های شخصی و Xbox Series X و S منتشر می شود. اطلاعات بیشتر در مورد بازی بخشی از Starfield Direct خواهد بود که قبلاً توسط شرکت های اطراف سازنده Xbox ذکر شده بود. مستقیم در ژانویه. اکنون همچنین می دانیم که این ارائه Starfield در 11 ژوئن برگزار می شود.

اگر به جای PS5 یک Xbox Series X یا S دارید، احتمالا منتظر تاریخ انتشار به روز شده Starfield Bethesda بوده اید. خوب، تعجب، شگفتی، آنطور که انتظار می رفت در نیمه اول که تعویق در 22 نوامبر سال گذشته اعلام شد، اتفاق نمی افتد.