Prime Day 2023 – Save Big on Fire TV 4K Sticks

چندین دستگاه استریم آمازون Fire 4K در حال حاضر تا 55 درصد به عنوان بخشی از فروش Prime Day 2023 آمازون تخفیف دارند. همه پیشنهادات منحصر به اعضای آمازون پرایم هستند و به خوبی با مجموعه تخفیف‌های سرویس پخش فعلی ارائه شده از طریق Prime Video جفت می‌شوند.

در پایان بالا از دستگاه های بودجه است مکعب تلویزیون 4K Fireکه به 110 دلار (معمولاً 140 دلار) کاهش یافت.

شرحی ارائه نشده است

این معاملات آمازون فایر در میان بسیاری از معاملات موجود در پیش از Prime Day 2023 است که در 11 و 12 جولای برگزار می شود. برخی دیگر از معاملات Prime Day شامل بازی‌های رایگان، سه ماه رایگان Audible و Kindle Unlimited، و نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها برای اعضای Prime است.

Fire TV Cube یک دستگاه مجهز به الکسا است که می‌توانید آن را کاملاً با صدای خود کنترل کنید و از استریم 4K HDR، اتصال Wi-Fi 6E و صدای فراگیر Dolby Atmos پشتیبانی می‌کند. خود جعبه شامل بلندگوهای داخلی است و می توانید آن را به تنظیم بلندگو یا نوار صوتی موجود خود متصل کنید و همه آن را از طریق مکعب Fire TV کنترل کنید.

شرحی ارائه نشده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

هر سه دستگاه Fire TV با تخفیف برای ارسال Prime رایگان، از جمله تحویل همان روز بر اساس در دسترس بودن محل زندگی شما، در دسترس هستند.

بخوانید  صداپیشه کرش بندیکات درگذشت

معاملات اولیه روز پرایم بیشتر

اگر به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه تر هستید، Fire 4K Max TV Stick – که از محتوای 4K، وای فای 6 و فرمان های صوتی الکسا پشتیبانی می کند – به 25 دلار (معمولاً 55 دلار) تخفیف داده می شود. سپس وجود دارد Fire TV Stick 4K، که یکی دیگر از دانگل های استریم کوچک است که از استریم 4K و Dolby Atmos پشتیبانی می کند که تنها با قیمت 23 دلار (50 دلار) به فروش می رسد.