CoD: Warzone 2 و Modern Warfare 2 Season 3 زمان شروع و جزئیات

اخیراً، فصل 2 Reloaded تفنگ تک تیرانداز Tempest Torrent، نقشه Himmelmatt Expo 6v6 برای چند نفره و قسمت دوم Raid را اضافه کرد. تکمیل این حمله جدید، پوست اپراتور “Bad Boonie” کاپیتان پرایس را باز می کند، و ما یک راهنمای کامل برای قسمت دوم داریم.

بسیاری از به‌روزرسانی‌های فصل 3 Warzone 2 تاکنون حدس و گمان است. فصل 2 Reloaded تغییر چندانی برای بتل رویال نداشته است، بنابراین امیدواریم آپدیت بعدی تاثیر بیشتری داشته باشد. THE پچ یادداشت برای فصل 2 طعنه زدیم که Warzone 1 Loot و یک حالت رتبه بندی شده در “فصل 3 و فراتر از آن” عرضه خواهد شد، بنابراین ممکن است یکی از این حالت ها در ماه آینده ظاهر شود.

جنگ مدرن 2

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

می‌توانیم منتظر یک قسمت کاملاً جدید از Raid باشیم. این حملات اپیزودیک 3 نفره، داستان Modern Warfare 2 را با ترکیبی از اهداف مخفیانه، اکشن و حل پازل ادامه می دهد. با این حال، اگر برنامه دو قسمت آخر را دنبال کنید، قسمت سوم احتمالاً برای آپدیت میان فصل ضبط خواهد شد.

در حال پخش: Call of Duty: Modern Warfare II و Warzone 2.0 | تریلر بازی Shredder Pack

از فصل 3 چه انتظاری داریم

ثبت نام کنید یا وارد شوید

اگرچه 100٪ برای این فصل تایید نشده است، اما Gunfight اولین تیزر در جدول Infinity Ward برای “Season 3 and Beyond” بود، بنابراین کاملاً ممکن است که در آینده اضافه شود. فصل 3. یادداشت های پچ توسعه دهنده نیز تایید کردند که حالت هر فصل نقشه های جدیدی خواهد داشت.

بخوانید  ماجراجویی مگی و نیگان در منهتن در تریلر سریال The Walking Dead: Dead City

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

علاوه بر این، به‌روزرسانی فصل 3 احتمالاً شامل حالت‌های بازی بیشتر، نقشه‌های اضافی و تعادل سلاح و رفع اشکال برای Modern Warfare 2 و Warzone 2 خواهد بود.

بخوانید  بهترین بازی های Steam Deck برای بازی در حال حاضر

منطقه جنگی 2

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟