CoD: Warzone 2 و Modern Warfare 2 Season 3 زمان شروع و جزئیات

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

یک فصل کاملاً جدید از Call of Duty معمولاً یک پاس نبرد 100 لایه جدید برای دریافت سلاح ها و لوازم آرایشی جدید به همراه دارد. Season Pass معمولاً شامل حداقل یک اپراتور و دو اسلحه DLC است و داده‌کاوی‌ها در حال حاضر سرنخ‌های احتمالی فصل 3 را در فایل‌های بازی Modern Warfare 2 پیدا کرده‌اند. تضمینی، این احتمال وجود دارد که بازیکنان شاهد بازگشت یکی از سری‌های Modern Warfare باشند. نمادین ترین تفنگ های تک تیرانداز – مداخله – همانطور که در میان سلاح های فاش شده بود. در مورد اپراتور Battle Pass، داده ماینرها آثار هنری اپراتور و خطوط صوتی الخاندرو وارگاس، والریا گارزا و الکس کلر را فاش کردند. مشخص نیست که چه کسی اپراتور Battle Pass خواهد بود، اما ممکن است یک یا چند مورد در بسته‌های فروشگاه یا پاداش‌های Raid آینده در دسترس قرار گیرند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی فصل 3 احتمالاً شامل حالت‌های بازی بیشتر، نقشه‌های اضافی و تعادل سلاح و رفع اشکال برای Modern Warfare 2 و Warzone 2 خواهد بود.

بخوانید  استعفای یکی از مدیران بلیزارد به دلیل نارضایتی از سیستم ارزیابی کارکنان

منطقه جنگی 2

می‌توانیم منتظر یک قسمت کاملاً جدید از Raid باشیم. این حملات اپیزودیک 3 نفره، داستان Modern Warfare 2 را با ترکیبی از اهداف مخفیانه، اکشن و حل پازل ادامه می دهد. با این حال، اگر برنامه دو قسمت آخر را دنبال کنید، قسمت سوم احتمالاً برای آپدیت میان فصل ضبط خواهد شد.

بسیاری از به‌روزرسانی‌های فصل 3 Warzone 2 تاکنون حدس و گمان است. فصل 2 Reloaded تغییر چندانی برای بتل رویال نداشته است، بنابراین امیدواریم آپدیت بعدی تاثیر بیشتری داشته باشد. THE پچ یادداشت برای فصل 2 طعنه زدیم که Warzone 1 Loot و یک حالت رتبه بندی شده در “فصل 3 و فراتر از آن” عرضه خواهد شد، بنابراین ممکن است یکی از این حالت ها در ماه آینده ظاهر شود.

جنگ مدرن 2

بسته به تعداد روزهای باقی مانده از نبرد پاس، فصل 3 باید در روز چهارشنبه، 12 آوریل یا حدوداً برسد. این تازه‌سازی‌های فصلی معمولاً در حوالی ساعت 9 صبح PT / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی / 5 بعد از ظهر به وقت محلی پخش می‌شوند.

بخوانید  با اسنپ تریپ به کیش پرواز کنید

اخیراً، فصل 2 Reloaded تفنگ تک تیرانداز Tempest Torrent، نقشه Himmelmatt Expo 6v6 برای چند نفره و قسمت دوم Raid را اضافه کرد. تکمیل این حمله جدید، پوست اپراتور “Bad Boonie” کاپیتان پرایس را باز می کند، و ما یک راهنمای کامل برای قسمت دوم داریم.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

اگرچه 100٪ برای این فصل تایید نشده است، اما Gunfight اولین تیزر در جدول Infinity Ward برای “Season 3 and Beyond” بود، بنابراین کاملاً ممکن است که در آینده اضافه شود. فصل 3. یادداشت های پچ توسعه دهنده نیز تایید کردند که حالت هر فصل نقشه های جدیدی خواهد داشت.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در حال پخش: Call of Duty: Modern Warfare II و Warzone 2.0 | تریلر بازی Shredder Pack

از فصل 3 چه انتظاری داریم

Gunfight که در اصل در Modern Warfare 2019 معرفی شد، معمولاً یک مسابقه 2v2 بود که در یک سری دور سریع روی نقشه‌های کوچک انجام می‌شد. با این حال، 1v1 و 3v3 و چند تغییر دیگر نیز وجود داشت.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.