بلیزارد باز کردن قفل قهرمان بعدی Overwatch 2 را آسان‌تر می‌کندکسب قهرمان بعدی Overwatch 2 باید از طریق پاس نبرد کمی آسان تر باشد. به اشتراک گذاشته شده توسط کارگردان بازی Overwatch 2، آرون کلر در توییترRamattra، تانک جدیدی که در فصل 2 عرضه می شود، برای بازیکنانی که Battle Pass را خریداری نمی کنند، باز کردن قفل آن کمی آسان تر است.

در Overwatch 2 Season 1، بازیکنانی که نبرد پاس را خریداری نکرده بودند و مالک Overwatch اصلی نبودند، قبل از اینکه بتوانند به شفا دهنده جدید، Kiriko دسترسی پیدا کنند، باید به سطح 55 از 80 در پاس نبرد می رسیدند. برای اینکه این کار کمی دشوارتر شود، Ramattra به جای 55 در سطح 45 در دسترس خواهد بود و برخی از چالش های هفتگی برای آسان تر کردن آنها تنظیم می شوند.

در حال پخش: تریلر بازی Overwatch 2 Ramattra

در حالی که برخی از بازیکنان هنوز می خواهند سیستم اصلی Overwatch از قهرمانان جدید فوراً برای همه باز شود، این باید به بازیکنان دسترسی سریع تری به قهرمان جدید بدهد. هرکسی که Season 2 Battle Pass را بخرد، دسترسی فوری به Ramattra خواهد داشت، که در بازی های رقابتی برای دو هفته اول فصل، که برای قهرمانان جدید استاندارد است، در دسترس نخواهد بود. هزینه نبرد پاس 1000 سکه یا حدود 10 دلار است.

Ramattra، قهرمان جدید تانک، با راه‌اندازی فصل ۲ در ۶ دسامبر، به Overwatch 2 می‌پیوندد و یک پاس نبرد، نقشه و آیتم‌های آرایشی جدید به ارمغان می‌آورد. Ramattra یک تانک تغییر شکل است، فرم Omnic او موانعی را برای هم تیمی هایش ایجاد می کند در حالی که از فواصل دور حمله می کند. پس از بارگیری، او می تواند به شکل Nemesis خود تغییر کند، که به او توانایی های تهاجمی قدرتمندتری می دهد و او را به یک نیروی مرگبار تبدیل می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.