World Of Warcraft: The War Within 20th Anniversary Collector's Edition پیش سفارش زنده

World of Warcraft: The War Within اواخر امسال عرضه می‌شود و دهمین نسخه توسعه‌دهنده World of Warcraft خواهد بود. همچنین شروع یک سه گانه جدید – Worldsouls Saga – است که با The War Within شروع می شود و در دو بسط بعدی، Midnight و The Last Titan ادامه می یابد. بسیاری از به‌روزرسانی‌ها و محتوای جدید با The War Within در اواخر امسال عرضه می‌شوند، و اگر از طرفداران قدیمی WoW هستید، ممکن است بخواهید The War Within: Collector's Edition را با قیمت 180 دلار پیش‌سفارش کنید، زیرا این کار شما را به دردسر می‌اندازد. مجموعه ای از محتوای انحصاری و همچنین دسترسی به بسط بعدی.

نسخه Collector's Edition شامل بسیاری از مجموعه‌های فیزیکی است، از جمله یک کتاب ۲۰۸ صفحه‌ای Art of The War Within Cover با جلد لغزنده، سنجاق کلکسیونر، و مجسمه بیستمین سالگرد Gryphon Rider (۹.۵×۹×۱۳ اینچ). از آنجایی که نسخه Epic Edition بازی که با این مجموعه کلکسیونی عرضه می شود 90 دلار قیمت دارد، شما این مجموعه ها را تنها با 90 دلار دریافت می کنید.

World of Warcraft: The War Within: Collector's Edition توسط بلیزارد برای جشن راه‌اندازی دهمین نسخه و بیستمین سالگرد WoW ساخته شد. پیش‌سفارش شما The War Within Epic Edition را برای شما به ارمغان می‌آورد که شامل WoW: Dragonflight، دسترسی زودهنگام به The War Within، افزایش سطح 70، 1000 پیشنهاد معامله‌گر، 30 روز بازی، و بسیاری دیگر از موارد خوب درون بازی است.

World of Warcraft: The World Within، نسخه کلکسیونی
World of Warcraft: The World Within، نسخه کلکسیونی

این مجموعه بسیار چشمگیر از کلکسیون ها و هدایای درون بازی است که آن را به گزینه ای جذاب برای طرفداران اختصاصی World of Warcraft تبدیل می کند.

بخوانید  قابلیت تعیین ماه انتشار بازی Diablo 4

اگر به این نسخه کالکتور علاقه ندارید، می توانید The War Within: Base Edition را با قیمت 50 دلار، Heroic Edition را با قیمت 70 دلار و Epic Edition را با قیمت 90 دلار پیش خرید کنید. هر کدام دارای محتوای درون بازی بیشتری نسبت به نسخه قبلی هستند، اما فقط نسخه Epic شامل دسترسی اولیه و دسترسی بتا به The War Within است. هر سه در Battle.net در دسترس هستند.

آیا می خواهید محتوای World of Warcraft بیشتری را برای کاوش در اواخر امسال داشته باشید؟ سپس پیش خرید World of Warcraft: The Voices Within (مجموعه داستان کوتاه) را با قیمت 30 دلار در نظر بگیرید. جلد گالینگور بیش از 200 صفحه است و مملو از داستان های کوتاهی است که در همان دنیای بسط آینده اتفاق می افتد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر