The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth هنوز در حال توسعه است

این بازی اکنون بر اساس برنامه دسترسی زودهنگام و نسخه بتا برای گیمرهای موبایل در Google Play و App Store در کشورهای منتخب در دسترس است. از سوی دیگر، الکترونیک آرتز دیروز، پس از نتایج مالی نسبتا ناامیدکننده خود در سه ماهه گذشته، توسعه نسخه موبایل Apex Legends، Mobile Battlefield را لغو کرد و استودیوی توسعه صنعتی خود را تعطیل کرد، به دلیل آنچه “تغییر” نامیده شد. در سیاست های داخلی کلی در مورد سری محبوب Battlefield”. گزارش شده است.

این استودیو همچنین ساخت بازی محبوب Star Wars: Galaxy of Heroes از دنیای جنگ ستارگان را در اختیار دارد که طرفداران بسیاری از این سری را به خود جذب کرده و طبق آخرین آمار منتشر شده توسط EA بیش از 100 میلیون بازی کرده است. کاربران در تمامی پلتفرم ها موبایل دانلود شد. این اولین بازی جدید از سری ارباب حلقه‌های الکترونیک آرتز از زمان انتشار The Lord of the Rings: Conquest در سال 2009 است.

Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth یک بازی نقش آفرینی استراتژیک برای پلتفرم های موبایل اندروید و iOS است که به بازیکنان اجازه می دهد نبردهای حماسی را در دنیای ارباب حلقه ها تجربه کنند. کاربران می توانند گیم پلی نوبتی این بازی را در قالب کلاس های جادوگران، کوتوله ها، گابلین ها، هابیت ها و الف ها در قالب نبردهای PvP و PvE تجربه کنند و قبیله ها و گروه های مختلف را به صورت آنلاین تشکیل دهند.

الکترونیک آرتز تایید کرده است که برخلاف شایعات، ساخت بازی موبایل ارباب حلقه ها: قهرمانان سرزمین میانه متوقف نشده است.

بخوانید  بررسی کارت گرافیک RTX 4060 Ti; مهمان ناخوانده!

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ آیا می خواهید قهرمانان سرزمین میانه را در سیستم عامل های تلفن همراه کشف کنید؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

پس از توقف توسعه دو بازی موبایلی که توسط Electronic Arts در حال توسعه بود، این شرکت اکنون به طرفداران سرزمین میانه در سیستم عامل های تلفن همراه اطمینان داده است که توسعه بازی موبایل مبتنی بر نوبت ارباب حلقه ها هنوز در حال انجام است. در طول گزارش مالی اخیر این شرکت، لورا مایلی، مدیر اجرایی الکترونیک آرتز، به طرفداران اطمینان داد که روند توسعه بازی The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth که توسط استودیوی مستقل Capital Games در حال توسعه است، متوقف نشده است. ، و این بازی همچنان در دست ساخت است تا در پایان سال جاری منتشر شود.

علاوه بر این، تابستان گذشته، Private Division که به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های Tikto Interactive شناخته می‌شود، اعلام کرد که با بنیاد Enterprises Middle-earth و استودیوی نیوزلند Weta Workshop برای ایجاد یک بازی جدید به توافق رسیده است. AAA از دنیای The ارباب حلقه ها.