The Lord of the Rings: Gollum در ماه می 2023 اکران خواهد شد.

همانطور که از نامش پیداست، این بازی گولوم را در ماجرایی دنبال می کند که بین وقایع هابیت و ارباب حلقه ها اتفاق می افتد. این یک بازی اکشن ماجراجویی با مکانیک های مخفی کاری و پلتفرمینگ است، همانطور که در تریلرهای اخیر دیده شده است.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

Nacon همچنین یک تریلر برای همراهی با تاریخ انتشار جدید بازی منتشر کرده است.

در سال 2022، Nacon یک را منتشر کرد تریلر بازی برای گولوم، اما پاسخ جامعه عمدتا منفی بوده است. بسیاری از انتقادات متوجه وفاداری گرافیکی بازی بود، در حالی که دیگران خود گیم پلی را به سخره گرفتند. پس از استقبال ضعیف از این تریلر، Nacon بازی را از تاریخ انتشار آن در 1 سپتامبر به تعویق انداخت. توضیح دادن که او می خواست “بهترین تجربه ممکن را ارائه دهد”.

این خبر پس از تاخیرهای متعدد بازی منتشر شد. در ابتدا، The Lord of the Rings: Gollum قرار بود در سال 2021 عرضه شود. بعداً به سال 2022 بازگردانده شد و حتی قبل از اینکه دوباره به تعویق بیفتد، تاریخ انتشار آن 1 سپتامبر همان سال بود.

ناشر Nacon تاریخ انتشار فیلم Lord of the Rings: Gollum را اعلام کرد. این بازی در 25 می 2023 برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC عرضه خواهد شد. نسخه Nintendo Switch اواخر سال 2023 عرضه خواهد شد.

در حال پخش: ارباب حلقه ها: گولوم | تریلر داستان

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.