The Boys: Mexico آماده می شود تا جهان محبوب خود را در مکزیکو سیتی گسترش دهد – گزارشآمازون قصد دارد دنیای پسران را با سریال‌های جدیدی که در مکزیک اتفاق می‌افتد گسترش دهد تنوع. اسپین آف با نام آزمایشی پسران: مکزیک در دستان نویسنده گرت دانت-الکوسر (سوسک آبی، ال موئرتو) با دیگو لونا (آندو) و گائل گارسیا برنال (کاساندرو) به عنوان تهیه کنندگان اجرایی و بالقوه است. بازیکنان کوچک نقش ها، اگرچه هنوز چیزی تایید نشده است.

به همین ترتیب، جزئیات درباره The Boys: Mexico، از جمله فرضیه آن، محرمانه باقی می‌ماند و جستجو برای یافتن یکی از شرکت‌کنندگان در حال انجام است تا به Dunnet-Alcocer بپیوندد. این تیم در حال حاضر روی توسعه فیلمنامه و برنامه ریزی بودجه برای فیلمبرداری در آمریکای لاتین متمرکز است. اریک کریپکه، خالق سری اصلی، بخشی از نیروهای خلاق پشت The Boys: Mexico است که شامل Kripke Enterprises، Point Gray Pictures، Original Film، Sony Pictures Television و Amazon MGM Studios است. لورلی آلبا قرار است بر پوینت گری نظارت کند.

پسران که از کتاب مصور Garth Ennis/Darick Robertson اقتباس شده است، برداشتی طنزآمیز از ابرقهرمانان فاسد و عواقب قدرت کنترل نشده ارائه می دهد. مجموعه Prime Video قبلاً اسپین‌آف‌های موفقی را ایجاد کرده است، از جمله انیمیشن The Boys Presents: Diabolical و اسپین‌آف کالج YA (نوعی) Gen V. مجموعه آینده مکزیکی چهارمین قسمت از فرنچایز The Boys است.

پسران: مکزیک بخشی از استراتژی آمازون برای کشف تولیدات زبان محلی پس از موفقیت The Boys به عنوان یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های اصلی این پلتفرم است.

علاوه بر این، حضور Homelander در Generation V نقطه عطفی برای این فرنچایز بود. با این حال، تصاویری از بازیگر آنتونی استار که به صورت آنلاین پخش می‌شود، نشان می‌دهد که فیلمبرداری این فیلم به دلیل یک شیرین کاری دشوار به یک کابوس تبدیل شده است. درست نگاهش کن فیلمی خام از ابراز پشیمانی بازیگر از موافقت با این شیرین کاری.

بخوانید  بهترین دانشگاه های دنیا؛ از دانشگاه اوپنهایمر تا مخترع اینترنت

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.