Story Of Seasons: A Wonderful Lifes تاریخ اکران ژوئن را در تریلر جذاب دریافت می کندStory of Seasons: A Wonderful Life، بازی بعدی از سری طولانی‌مدت شبیه‌سازی کشاورزی، بالاخره تاریخ انتشار دارد: 27 ژوئن 2023. تریلر اعلام کننده تاریخ، سبک هنری مدرن مجموعه را در یک تریلر-کاغذ خیره‌کننده نشان می‌دهد. تبلیغی که منعکس کننده ایده اصلی بازی برای دنبال کردن زندگی شخصیت شما از ابتدا تا انتها است.

انیمیشن تریلر از طریق یک جفت دست که زبانه ها را روی یک سری پیچیده از تصاویر کاغذی می کشند به دست می آید. این افکت با هر چیزی که در تریلر بازی های ویدیویی سنتی می بینید متفاوت است و با لحن نوستالژیک و نوستالژیک سریال Story of Seasons مطابقت دارد. برخلاف نوشته‌های قبلی این مجموعه، A Wonderful Life می‌بیند که بازیکن در طول سال‌ها پیر می‌شود و فرزندانشان به بزرگسالی می‌رسند.

در حال پخش: داستان فصل ها: یک زندگی شگفت انگیز | اطلاعیه تاریخ انتشار

این نسخه جدید از A Wonderful Life، بازسازی بازی GameCube و PlayStation 2 Harvest Moon از اوایل دهه 2000 با همین زیرنویس است. مجموعه داستان فصل‌ها تا سال 2014 با نام Harvest Moon در مناطق انگلیسی‌زبان منتشر شد، زمانی که ناشر سابق Natsume شروع به ساخت سری بازی‌های Harvest Moon کرد. A Wonderful Life در کنار Friends of Mineral Town که در سال 2021 با عنوان Story of Seasons بازسازی شد، به طور گسترده یکی از بهترین آثار این مجموعه محسوب می شود.

Story of Seasons: A Wonderful Life در تاریخ 27 ژوئن 2023 برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.