Steam به عرضه Star Wars Jedi: Survivor در مارس 2023 اشاره دارد

سیارات جدید و مرزهای آشنا را در کهکشان جنگ ستارگان کشف کنید، که هر کدام دارای بیوم ها، چالش ها و دشمنان منحصر به فردی هستند. مهارت ها، تجهیزات و توانایی های جدیدی را به دست آورید تا اکتشاف، مبارزه و پیشرفت خود را افزایش دهید. با مناطق بزرگتر برای کاوش و محتوای بیشتر در راه، بازیکنانی که فراتر از افق سرمایه گذاری می کنند به جوایز پنهان دسترسی خواهند داشت.”

کال که توسط نیروهای امپراتوری به لبه کهکشان هل داده می شود، خود را در محاصره تهدیدات جدید و آشنا می بیند. به عنوان یکی از آخرین شوالیه های جدی، او باید همچنان در تاریک ترین گوشه های کهکشان بایستد. اما او تا کجا حاضر است برای محافظت از خود، خدمه‌اش و میراث Jedi Order برود؟»

در توضیحات صفحه استیم بازی آمده است: «داستان Cal Kestis در Star Wars Jedi: Survivor، یک بازی اکشن ماجراجویی کهکشانی از Respawn Entertainment که با همکاری Lucasfilm Games ساخته شده است، ادامه دارد. این بازی تک نفره داستان محور پنج سال پس از وقایع Star Wars Jedi: Fallen Order می گذرد و داستان مبارزه کال را در حالی که کهکشان به تاریکی ادامه می دهد، روایت می کند.

این به روز رسانی در صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam ادامه یافت: “کال دیگر یک پاداوان نیست، بلکه یک شوالیه جدی جدی است.” او خاطرات و تجربیاتش از فرقه جدی را با خود می برد و شورش او علیه امپراتوری بسیار خطرناک تر شده است. زمان تاریک نزدیک است و کال باید تصمیم بگیرد که با وجود محاصره شدن توسط دشمنان جدید و آشنا، چقدر حاضر است برای نجات عزیزانش برود.

بخوانید  تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام The Outlast Trials

در نسخه جدید، سیستم مبارزات سینمایی با توانایی های بیشتر Force و سبک های جدید مبارزه با شمشیر نوری بازمی گردد. بازیکنان باید با خلاقیت خود از تمام این توانایی ها و سلاح ها استفاده کنند تا تعداد زیادی از دشمنان را با موفقیت شکست دهند. نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید و از تمرینات خود عاقلانه برای شکست دادن دشمنان و حل اسرار در طول مسیر استفاده کنید.

با توجه به صفحه به روز شده Star Wars Jedi: Survivor Steam، این بازی احتمالاً در مارس 2023 منتشر خواهد شد. صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam همچنین شامل جزئیات داستان جدید و جزئیات پاداش پیش‌سفارش و نسخه Deluxe بازی است.

لازم به ذکر است که مدتی پس از به روز رسانی صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam، این اطلاعات حذف شد و این صفحه به حالت قبلی خود بازگشت. با این حال، EA به تازگی تایید کرده است که در مراسم The Game Awards امسال که ساعت 4 صبح جمعه پخش می شود، نسخه ی نمایشی گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor را دریافت خواهیم کرد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

طبق اطلاعات صفحه Star Wars Jedi: Survivor Steam، این بازی در مارس 2023 منتشر خواهد شد.

آماده سازی شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi: Survivor برای رویارویی با دشمنان

شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi Survivor در محیطی مه آلود