Spider-Man: Across The Spider-Verse دارای تخم مرغ عید پاک برای بازی بعدی Spidey PS5 است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اما انجمن عنکبوتی نیز دسته ای از تخم مرغ های عید پاک را پنهان کرده است. اسپایدر-فولک های مختلف در تلاش خود برای کنترل جهان چندگانه، گروهی از شرور را که در بعد اشتباهی قرار داشتند، دستگیر کردند. آنها آنها را در یک زندان کوچک در انجمن عنکبوت نگه می دارند تا زمانی که بتوانند آنها را به محل خود بازگردانند.

اگر باورتان شود، این در واقع اولین حضور این بازی (یا حداقل سریالی که بخشی از آن است) در Across the Spider-Verse نبود. در یکی از اولین صحنه ها، هم اتاقی مایلز، گانکه، در واقع در حال بازی کردن یک بازی مرد عنکبوتی نسل فعلی است. با این حال، کلیپ بسیار سریع بود، به سختی می توان تشخیص داد که این بازی موجود مایلز است یا جدید. اما با توجه به حضور کراون در صحنه بعدی، گانکه احتمالاً در نقش مرد خوش شانس مرد عنکبوتی 2 بازی می کرد.

اگر نگران این هستید که این آهنگ‌ها کسل‌کننده یا کسل‌کننده باشند، نگران نباشید. مسلماً چیزهای PS5 شرق کمتر سرگرم کننده و جالب تر از مثلاً یک گربه خانگی است که لباس مرد عنکبوتی به تن دارد، اما این ظاهرها بسیار سریع هستند – آنقدر طول نمی کشند که رنده شوند. و آنها بین بسیاری از صداها و مناظر خیره کننده قرار گرفته اند، بنابراین حتی اگر آنها را آزاردهنده بیابید، در عرض چند ثانیه چیز دیگری برای سرگرم کردن شما پیدا خواهید کرد.

بخوانید  پیوستن نورمن ریداس به فیلم The Bikeriders

یکی از آن شرورهای گمراهی که توسط عنکبوت ها نگهداری می شود، کراون شکارچی است. اما این یک نسخه کمیک از این شخصیت نیست – این نسخه کراوون است که یکی از آنتاگونیست‌های بازی ویدیویی Spider-Man 2 خواهد بود که اواخر امسال به پلی استیشن 5 عرضه شود. اگر چند هفته پیش فیلم‌های گیم‌پلی و تریلر نمایشگاه سونی را دیدید، باید این را به راحتی تشخیص دهید.

هشدار: این مقاله حاوی اسپویلرهایی برای برخی از تخم مرغ های عید پاک کوچک و بی اهمیت در Spider-Man: Across the Spider-Verse است.

و در همان حوالی، به طرز جالبی، پیتر پارکر مرد عنکبوتی آن بازی وجود دارد – صداپیشه یوری لوونتال حتی یک شوخی هم انجام داد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در کل تجربه ای وحشیانه است، اما احمقانه ترین قسمت آن باید زمانی باشد که در مقر انجمن بین بعدی Spider-Society می گذرانیم. در طول این صحنه‌ها، با ایده‌ای مضحک برای یک شخصیت عنکبوتی که مارول تا به حال در رویاهای خود دیده است، مواجه می‌شویم. آن خوشمزه است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر