Sons Of The Forest: How to Rebreather and Stun Gun

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

این بار باید مسیری که در سمت راست روشن شده است را طی کنید. اگرچه این مسیر بسیار خطرناک است، زیرا خانه دو بزرگسال دیگر در غار و دو نوزاد غار بسیار آشفته است که در یک توپ جمع می شوند و خود را به سمت شما پرتاب می کنند. نوزادان سلامت چندانی ندارند، اما ضربه زدن به آنها ممکن است سخت باشد، بنابراین آنها را ساده نگیرید.

آنها آدمخوارهای غار هستند، نسخه های انسانی از حیات دریایی که در اعماق بدون نور تکامل یافته اند. بنابراین آنها چهره ندارند و بنابراین نابینا هستند، اما بسیار خوب می شنوند. بنابراین می توانید یواشکی از کنار آنها عبور کنید، اما باید خیلی ساکت باشید. اما تا زمانی که یک سلاح واقعی نداشته باشید، باید دزدکی به اطراف بروید.

سه نقطه شروع احتمالی وجود دارد، و اگر خوش شانس باشید، دقیقاً در کنار غاری خواهید بود که هم شامل بازدم و هم تفنگ شوکر است. اما حتی اگر بازی را در کنار این غار شروع کنید، احتمالاً آماده نیستید مستقیم وارد شوید – حداقل می خواهید قبل از ورود به داخل یک سلاح مناسب و یک منبع نور قوی تر از فندک خود داشته باشید. کمک کنید، زیرا این غار بسیار تاریک است.

اما اگر نه تنها می خواهید زنده بمانید، بلکه رونق، سپس به چند منبع بیشتر از آنچه که با آن شروع کرده اید نیاز خواهید داشت. و یک غار در نزدیکی نقطه شروع ساحل وجود دارد که با دو قطعه بسیار مهم از تجهیزات به شما کمک می‌کند: تفنگ بی‌حسی و بازدم.

چگونه بازیافت را در Sons of the Forest دریافت کنیم

بازی Early Access Sons of the Forest مطمئناً سعی نمی کند دست شما را در تجربه ترسناک بقا در جهان باز خود نگه دارد – فقط شما را در این جزیره جهنمی رها می کند و به شما می گوید که فقط با یک دستگاه GPS و یک هدف، سرگرم شوید. دستورالعمل‌هایی برای ساختن برخی از ساختارهای اساسی، و عقل خود (و دوستانتان اگر در حال بازی کردن هستید) برای کمک به شما.

این غار خطی است به جز شاخه ای که در نزدیکی جایی که آن دو ساکن اول بودند پیدا می کنید. گذرگاه با نور مناسب به سمت راست گنجینه کوچک خود را در انتها دارد، اما بازدمنده نیست. برای این، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، باید در این تاریکی کامل به سمت چپ بروید. می دانم که خیلی به نظر نمی رسد، اما باور کنید این یک مسیر است.

بله، مستقیم به تاریکی بروید.  متاسف.
بله، مستقیم به تاریکی بروید. متاسف.

زمانی که تصمیم گرفتید وارد غار شوید، ورودی غار را می‌بینید که با تخته‌های چوبی مسدود شده است. برای عبور باید آنها را بشکنید، اما هشداری را که نشان می‌دهند در نظر بگیرید: چیزهای بدی در آن وجود دارد که کسی نمی‌خواست آنها را بیرون بیاورد. اما همانطور که به زودی خواهید دید، این افراد برای زندگی در سطح ساخته نشده اند. با این حال، تا زمانی که شما آنجا هستید، هنوز برای شما یک تهدید هستند.

بخوانید  آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Hud تا Raising Arizona

فقط برای مدتی مسیر را دنبال کنید. قبل از اینکه مسیر به سمت راست منحرف شود و در نهایت به اتاقی بسیار بزرگ و بسیار تاریک با یک دریاچه در وسط بیرون بیاید، از میان آب های عمیق کمر با جلیقه های نجات شناور عبور خواهید کرد.

اینجا غار است، با GPS برای مرجع.

اینجا بایستید تا بلبرینگ خود را بگیرید.
اینجا بایستید تا بلبرینگ خود را بگیرید.

و، بله، شما می توانید کوسه را بکشید و زیر دریاچه غار شنا کنید تا به سطح برسید، اما به هر حال وقتی تجارت دیگری در این غار داریم، نیازی به هدر دادن اکسیژن نیست. در این مرحله، باید به چنگال غار که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، بازگردید.

چگونه در Sons of the Forest تفنگ شوکر را بدست آوریم

این غار خطی است، بنابراین وقتی وارد داخل می‌شوید، باید مستقیماً جلو بروید. گاهی اوقات یک چراغ برقی روی زمین پیدا می کنید – آن را روشن بگذارید و تا زمانی که چند موجود زنده پیدا کنید ادامه دهید.

بسیار مهم است که وارد آب نشوید، زیرا یک کوسه در آن شنا می کند – این تنها دشمن در این مسیر است. بنابراین در سمت راست بمانید و لبه آب را دنبال کنید تا جایی که یک چیز بزرگ شبیه کوله پشتی را در کنار چندین مورد غارت‌پذیر دیگر روی زمین پیدا کنید – این کوله‌پشتی بازیافت‌کننده شماست. هنگامی که آن را بردارید، به طور خودکار تجهیز می شود و هر زمان که مخزن اکسیژن داشته باشید از آن استفاده می کند.

در نهایت، پس از مدت ها سرگردانی در راهروهای سیاه و سفید، به انتهای آن خواهید رسید، جایی که جسد یک معدنچی از سقف آویزان است. و بر روی زمین زیر او، تفنگی است که شما برای آن به اینجا آمده اید. می‌توانید برای فرار به ورودی غار برگردید، که اگر آن را از شر دشمنان پاک کرده باشید، بسیار آسان است.

بخوانید  کپکام برای جشن چهلمین سالگرد خود یک پارک موضوعی دیجیتال ایجاد می کند