Shazam 2 در باکس آفیس به آرامی شروع می شود

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اعداد اولیه باکس آفیس مربوط به Shazam: Fury of the Gods است و اوضاع برای دنباله ابرقهرمانی آن چندان عالی به نظر نمی رسد. بر اساس گزارشات، این فیلم در ایالات متحده از پیش نمایش های پنجشنبه شب خود 3.4 میلیون دلار به دست آورد هالیوود ریپورتر. این مبلغ به طور قابل توجهی کمتر از 5.9 میلیون دلار از پیش نمایش های پنجشنبه شب بود که Shazam اصلی در سال 2019 قبل از شروع همه گیری COVID-19 به دست آورد.

فیلم Fury of the Gods عموماً نقدهای بدتری نسبت به فیلم اول دریافت کرد. اصلی به خود می بالید 71 امتیاز در سایت خواهر GameSpot متاکریتیکدر مقایسه با الف 46 برای آینده.

لوی اخیراً در مورد اینکه چگونه درمان نجات دهنده به او کمک کرد نقش اصلی در Shazam را بدست آورد صحبت کرد.

برای اولین آخر هفته فیلم، Fury of the Gods انتظار می رود بین 35 تا 40 میلیون دلار بفروشد، اما حتی اگر فیلم به بالاترین رقم برسد، کمتر از 53.5 میلیون دلاری خواهد بود که اولین Shazam در ایالات متحده به دست آورد. در اولین آخر هفته اش .

او گفت: “زمانی که ما کار واقعی خود را انجام می دهیم و به دیگران کمک می کنیم تا خود را درمان کنند، همه چیزهای خوب از آنجا ناشی می شود. این برکت در زندگی من از آنجا بود.”

بخوانید  Tons Of Lego Sets Are On Sale Ahead Of Black Friday 2023

Fury of the Gods لوی و آشر آنجل را در کنار سه نام بزرگ از جمله هلن میرن، لوسی لیو و ریچل زگلر بازگرداند.

در اخبار دیگر، لوی اخیراً به دلیل اظهارنظرهای خود در مورد سازنده واکسن کووید-19 فایزر خبرساز شد و باعث واکنش جیمز گان رئیس دی سی شد. او اکنون یکی از مدیران استودیو دی سی است، اما Fury of the Gods قبل از اینکه گان این شغل را به عهده بگیرد، ساخته شد.