Sea Of Thieves پیراهن پفی ساینفلد را در آپدیت فصل 9 اضافه می کند

در Sea of ​​Thieves پیراهن دقیقاً مطابقت ندارد – بخشی از امضا گم شده است پف کردن برای مثال، در آستین‌ها، اما این شباهت به اندازه‌ای نزدیک است که فرض کنیم عمدی است – یا حداقل یک تصادف خوشحال کننده. در حالی که دقیقاً Fortnite با ارجاعات خارج از بازی خود نیست، Sea of ​​Thieves با نودهای فرهنگ پاپ غریبه نیست، با نمونه های دیگری مانند شکلک های الهام گرفته از تایتانیک و Flashdance.، یک زره اصلاح شده Master Chief که متناسب با swashbuckling Rare است. جهان، و حتی کت و شلوار قرمزی که بابانوئل اسکلتی پوشیده بود.

Sea of ​​Thieves فصل 9 امروز آغاز می شود، با مجموعه ای از اصلاحات کیفیت زندگی، غارت های جدید و تعداد زیادی لوازم آرایشی بیشتر برای بازیکنان. اما این یک قابلیت بازگشایی خاص است که در این فصل Plunder Pass مشاهده شد که توجه ما را به خود جلب کرد. بازیکنانی که در مسیر رایگان نسخه Rare یک Battle Pass به سطح 17 می رسند، پیراهنی را باز می کنند که برای طرفداران کمدی های دهه 90 بسیار آشنا به نظر می رسد. بله، Sea of ​​Thieves سرانجام سرنوشت خود را برآورده کرد و دزدان دریایی سینفلد را اضافه کرد. “پیراهن پف کرده.”

زن آن را یک فرصت تایید می دانست. جری آن را مایه شرمساری می دانست، اما بعداً احساس کرد مجبور به پوشیدن لباس پوچ در تلویزیون ملی – برای تبلیغ مزایایی با هدف لباس پوشیدن بی خانمان ها – علیرغم اینکه قبلاً شکایت کرده بود که “نمی خواست دزد دریایی نباشد!”

بخوانید  تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای PS5 و PS4 اعلام شد
با لباس مناسب، می توانید به جری در دریا بسیار نزدیک شوید - نباید با جری فوسیلی اشتباه گرفته شود.
با لباس مناسب، می توانید به جری در دریا بسیار نزدیک شوید – نباید با جری فوسیلی اشتباه گرفته شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای فصل 5 اپیزود 2 سریال طنز برنده جوایز، “پیراهن پف کرده” در مورد شخصیت اصلی جری سینفلد است که ناخواسته موافقت می کند تا در برنامه بعدی تلویزیونی خود پیراهن مسخره ای بپوشد، همه اینها به این دلیل است که دوستش کرامر با یک “جعبه پچ پچ” قرار می گیرد. “. وقتی جری این ایده را در شام به او داد، به راحتی نمی توانست آن را بشنود.

Sea of ​​Thieves فصل 9 به صورت زنده درون بازی از 16 مارس شروع می شود و پنجمین سالگرد آن در دوشنبه 20 مارس آغاز می شود. نسخه جدید Deluxe شامل طلای جایزه و لوازم آرایشی شکارچی برای همه بازیکنانی است که بازی را خریداری کرده یا از طریق Game Pass بازی می‌کنند.