Scream 7 ستاره دیرینه Neve Campbell را پس از رد شدن از آخرین فیلم بازمی گرداند

Neve Campbell، ستاره فرنچایز Scream، قرار است نقش نمادین خود را در نقش سیدنی پرسکات در قسمت هفتم آینده این مجموعه بازی کند. این اعلامیه از طریق اینستاگرام کمپبل در روز سه شنبه اعلام شد، جایی که او هیجان و قدردانی خود را برای این فرصت ابراز کرد.

کمپبل نوشت: بازی در نقش سیدنی در فیلم‌های Scream همیشه باعث خوشحالی و افتخار بوده است. قدردانی من از این فیلم‌ها و معنایی که برای من داشته‌اند هرگز تزلزل نکرده است… سیدنی پرسکات برمی‌گردد!!! شما می توانید مقاله کامل او، از جمله نسخه واترمارک شده او از فیلمنامه مورخ سه شنبه را در زیر مشاهده کنید.

بازگشت کمپبل پس از وقفه ای از فرنچایز به دلیل اختلاف دستمزد در مورد جیغ 6 صورت می گیرد. کوین ویلیامسون، نویسنده اصلی فرنچایز Scream، علناً از جبران منصفانه برای کمپبل حمایت کرده بود – و او این هفتمین فیلم را کارگردانی خواهد کرد، که اولین کارگردانی خود را در سال 2018 نشان می دهد. سریال مانند کمپبل، ویلیامسون نیز در اینستاگرام برای جشن گرفتن دوباره آنها نوشت: «بی صبرانه منتظر این سفر با Neve و کل خانواده Scream هستم، همانطور که سیدنی پرسکات را بازگردانیم.»

گای بوسیک، در کنار جرد واندربیلت، وظیفه نویسندگی برای Scream 7 را بر عهده می‌گیرد، در حالی که وندربیلت به نقش خود به عنوان تهیه‌کننده در کنار ویلیام شراک و پل نینشتاین از پروژه ایکس اینترتینمنت ادامه می‌دهد. رادیو سکوت، گروه پشت دو فیلم قبلی، به عنوان تهیه کننده اجرایی خواهد بود.

بازگشت کمپبل یکی از چندین تغییر اخیر و عمومی در میان بازیگران است. در نوامبر 2023، ملیسا باررا به دلیل اظهارنظرهای جنجالی در رسانه های اجتماعی از فیلم اخراج شد. کمتر از 24 ساعت پس از این اتفاق، جنا اورتگا اعلام کرد که به دلیل درگیری های برنامه ریزی شده با نتفلیکس در روز چهارشنبه، برای Scream 7 بازنخواهد گشت.

بخوانید  نمایشگاه تابستانی ایکس باکس اعلام شد که شامل Hellblade 2، Confessed و بیشتر خواهد شد