My Heroic School مروری بر بازی My Hero Academia: Strongest Hero

در بازی اندروید و آیفون MHA: The Strongest Hero آمده است که هرگاه گروه های شیطانی در هر نقطه ای از شهر نقشه های خود را اجرا کنند، وظیفه شما و سایر بازیکنان است که جلوی آنها را بگیرید. البته بازی آزادی زیادی در گیم پلی بازی به بازیکن می دهد تا در مبارزات فقط از شخصیت هایی که انتخاب می کند استفاده کند. علاوه بر این، MHA: The Strongest Hero گرافیک بسیار خوبی دارد و انیمیشن های زیبایی را به تصویر می کشد.

MHA: The Strongest Hero یک بازی نقش آفرینی خوش طراحی برای پلتفرم موبایل است که می توان آن را انتخاب خوبی برای علاقه مندان به سبک نقش آفرینی و به خصوص آثار انیمه دانست.

در نهایت باید گفت که MHA: The Strongest Hero تمام تلاش خود را می کند تا با ارائه گیم پلی جذاب و گرافیک و طراحی زیبا به یک تجربه نقش آفرینی هیجان انگیز و هیجان انگیز تبدیل شود.اگر از علاقه مندان به آثار انیمه هستید MHA: The Strongest Hero Strongest Hero را می توان انتخاب بسیار خوبی برای شما در نظر گرفت.

داستان بازی در دنیایی اتفاق می‌افتد که اکثر مردم دارای قدرت‌های ماوراء طبیعی هستند. قدرت هایی که می توانند برای هر فرد متفاوت باشند و عملکردهای بسیار متنوع تری را ارائه دهند. بنابراین، طبیعی است که برخی افراد از قدرت خود برای اهداف شیطانی سوء استفاده کنند. اما از سوی دیگر گروه ها یا گروه هایی هستند که سعی می کنند این افراد شرور را از انجام کار خود باز دارند. حالا بازیکنان باید با آموزش و ارتقای شخصیت های خود و مبارزه برای نجات مردم، حزبی از قهرمانان تشکیل دهند. MHA: The Strongest Hero از نظر مبارزه و گیم پلی تا حدودی شبیه به بازی محبوب Genshin Impact است.

بخوانید  احتمال بازسازی سری Marathon به سبکی جدید توسط بانجی

جالبتر اینکه اگر سری My Hero Academia را دیده باشید، متوجه استفاده بازی از سکانس ها و رویدادهای اصلی این سری خواهید شد. البته باید گفت که اگر علاقه مند به تماشای سریال هستید، نباید زیاد نگران رونمایی داستان باشید. زیرا اگرچه بازی کاملا برگرفته از داستان این سری است، اما MHA: The Strongest Hero یک بازی نقش آفرینی آنلاین به حساب می آید که بیشتر بر روی مبارزات و مسائل پیرامون سبک نقش آفرینی تمرکز دارد.


دانلود بازی مدرسه قهرمانانه من
شخصیت بازی MHA: The Strongest Hero در ساختمان های شهر

به گونه ای که بازیکن باید با استفاده از قدرت های هر شخصیت یا شخصیت هایی که در اختیار دارد سعی کند دشمنان مشخص شده در هر مرحله را شکست دهد. برای مبارزه و استفاده از قدرت های خود کافیست روی چند دکمه در سمت راست صفحه کلیک کنید. البته جدا از ضربه ساده ای که با علامت مشت روی صفحه نمایش دیده می شود، برای استفاده مجدد از پاورها باید کمی صبر کرد. علاوه بر این، هر شخصیت از قدرت و سبک مبارزه خود بهره می برد و با بهبود هر کدام می توان به حالت های مبارزه ای جدید دست یافت.

به خصوص در مبارزات شاهد افکت های اکشن بسیار جذاب و هیجان انگیزی هستیم که برای هر شخصیت به صورت منحصر به فرد و متفاوت از سایر شخصیت ها طراحی شده است. به طور کلی، MHA: The Strongest Hero دارای حالت هایی از جمله مبارزه با هوش مصنوعی و چندین حالت PVP (بازیکن در مقابل بازیکن) است. البته قسمت PVP پس از رسیدن به یک سطح مشخص و به دست آوردن تعداد معینی قهرمان در دسترس قرار می گیرد.

بخوانید  Activision بررسی CoD: مشکلات سرور Warzone 2 به دنبال اعتراض جامعه

در بازی MHA: The Strongest Hero با دشمن مبارزه کنید و از جادو استفاده کنید

گرافیک و صحنه های اکشن بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و جلوه های زیبایی را به تصویر می کشد

بازی دارای ده ها شخصیت متنوع است که هر کدام دارای قدرت های متفاوتی با یکدیگر هستند

همچنین لازم به ذکر است که متاسفانه برای دانلود داده های اولیه و اتصال به سرور باید آدرس IP خود را تغییر دهید. البته ممکن است در برخی از سرویس دهنده های اینترنت چنین مشکلی وجود نداشته باشد و بازی بتواند بدون مشکل به سرور متصل شود. بازی موبایل MHA: The Strongest Hero را می توانید به صورت رایگان از پلی استور و اپ استور دانلود کنید.

دانلود بازی MHA: قویترین قهرمان

تاکنون بسیاری از استودیوها با بهره گیری از پتانسیل قوی فیلم ها، سریال ها، انیمیشن ها و به طور کلی آثار باکیفیت ساخته شده در این صنعت سعی در عرضه بازی های مورد انتظار زیادی داشته اند. موضوعی که گاهی تا آنجا پیش می رود که از اثر اصلی الهام می گیرد و گاهی مانند بازی MHA: The Strongest Hero مستقیماً با داستان اصلی متریال منبع آن مرتبط می شود. در واقع بازی MHA: The Strongest Hero برگرفته از یک سری انیمه محبوب به نام My Hero Academia است و حروف اصلی نام این سری نیز به وضوح در نام بازی به اختصار MHA قابل مشاهده است.