Mario + Rabbids: Sparks of Hope را با کمترین قیمت تا به حال دریافت کنید

این بهترین معامله ای است که برای Mario + Rabbids: Sparks of Hope از زمان عرضه آن در چند ماه پیش دیده ایم. در واقع، این یک معامله بهتر از هر چیزی است که در جمعه سیاه عرضه می‌شود، که در آن بازی با قیمت معمولی 60 دلار و همراه با یک کارت هدیه رایگان 10 دلاری همراه بود. معامله امروز همچنان از سیاست بازگشت رایگان تعطیلات Walmart بهره می‌برد و بیشتر مکان‌ها باید واجد شرایط ارسال رایگان باشند.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

منتقد استیو واتس نوشت: “به زبان ساده، Mario + Rabbids: Sparks of Hope یک لذت مطلق است. این ترکیبی است که نباید کار کند و در عین حال بیشتر از کار می کند – عالی است.” یوبی سافت این شخصیت ها را دوست دارد و به آنها احترام می گذارد. اکنون به طور قطع نشان داده شده است که حتی چیزی به آشنا و راحت ماریو هنوز می تواند ما را بارها و بارها غافلگیر کند.”

Mario + Rabbids: Sparks of Hope ممکن است به تازگی در ماه اکتبر راه اندازی شده باشد، اما در حال حاضر تخفیف سخاوتمندانه ای دریافت کرده است. والمارت. در حال حاضر شما می توانید بازی استراتژی محبوب را برای فقط 40 دلار، از 60 دلار قبلی کمتر است. اگر می‌خواهید با خرید خود مقداری کلکسیون به دست آورید، بسته‌ای پیدا خواهید کرد که شامل مجموعه‌ای از برچسب‌های Rabbids به قیمت 50 دلار است. ممکن است قیمت‌ها براساس مکان متفاوت باشد، اما حتماً فهرست‌های محلی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا پیشنهاد عالی در منطقه شما معتبر است یا خیر.

نقد و بررسی ویدیویی Mario + Rabbids: Sparks of Hope