Honkai: Star Rail – کجا می توان همه عیدولوهای پیشگام را پیدا کرد


هنکای: راه آهن ستاره ایس Trailblazer فقط یک شخصیت یکبار مصرف نیست. مانند Traveler در Genshin Impact، Trailblazer به دلیل توانایی در کنترل بیش از یک عنصر می تواند با چندین نقطه ضعف مقابله کند. هر عنصر همچنین به آنها اجازه می دهد تا بسته به تیم نقش های کاملاً متفاوتی را ایفا کنند. متأسفانه Trailblazer همچنین یک راه منحصر به فرد برای باز کردن قفل دارد عیدلون در مقایسه با شخصیت های دیگر

Eidolons کپی‌هایی از شخصیت‌ها هستند که توانایی‌های اضافی را برای هر کدام که به دست می‌آورید باز می‌کنند. برای اکثر شخصیت‌های Star Rail با شلیک بنرها Eidolons دریافت می‌کنید. برای مثال، اگر از قبل دن هنگ را دارید، اما دوباره او را از یک بنر بیرون کشیدید، آن کپی آیتمی را به شما می‌دهد که قفل اولین Eidolon (E1) او را باز می‌کند. قبل از اینکه Star Rail کاراکترهای اضافی را به ارز دیگری برای خرج کردن در فروشگاه درون بازی خود تبدیل کند، می توانید تا شش Eidolon در هر کاراکتر را باز کنید.

در حال پخش: Honkai: Stellar Rail | تریلر انتشار رسمی – “Interstellar Journey”

Trailblazer متفاوت است. شما نمی توانید Trailblazer را از بنرها بیرون بکشید، بنابراین Eidolon های آنها از منابع مختلفی مانند فروشگاه ها می آیند. این حتی پیچیده تر است زیرا Trailblazer بیش از یک مسیر دارد (معادل RPG مبارزه). Trailblazer در حال حاضر دارای دوازده Eidolon (شش عدد برای هر مسیر در دسترس) است، اما این تعداد در به روز رسانی های بعدی افزایش خواهد یافت.

با این حال، پیدا کردن این Eidolon ها سخت تر از شلیک یک بنر است. اینجا جایی است که می‌توانید همه Eidolon‌های Trailblazer فعلی را پیدا کنید.

سایه ها تخریب

Shadows of Destruction قفل Eidolons را برای Physics Pioneer باز می کند، یک شخصیت Destruction که عنصر Physics را به کار می گیرد. این اولین نسخه از Trailblazer است که در مقدمه بازی با آن مواجه می شوید.شخصیت های تخریب به دلیل توانایی های همه کاره خود از خود درمانی گرفته تا انعطاف پذیری بین حملات تک هدف و چند هدف شناخته شده اند.

می‌توانید پاداش‌های ردیف Trailblaze را از ماشین سالن Astral Express پیش‌نمایش کنید.
می‌توانید پاداش‌های ردیف Trailblaze را از ماشین سالن Astral Express پیش‌نمایش کنید.

در اینجا می توانید همه سایه های تخریب را پیدا کنید:

 • مقدمه ایستگاه فضایی هرتا
 • Jarilo VI – جایزه داستان اصلی
 • پاداش سطح 19 Trailblaze
 • پاداش سطح 30 Trailblaze
 • مسئول خریدهای داخلی در ایستگاه فضایی
 • مغازه زیرزمینی در Jarilo VI

با تکمیل داستان و بالا بردن سطح تریل بلیز خود، بیشترین Shadows of Destruction را دریافت می کنید. دو مورد اول در این لیست از تکمیل دو ماموریت داستانی به دست می آیند. دو مورد دیگر به تازگی به سطح خاصی از Trailblaze رسیده اند که به هر حال برای پیشرفت در داستان باید این کار را انجام دهید. در نهایت، دو مورد آخر از دو فروشگاه مشخص شده در دو “سیاره” اول در Honkai آمده اند: Star Rail..

می‌توانید توانایی‌های Eidolon را برای هر شخصیتی در بخش Relics پروفایل آن‌ها بخوانید.
می‌توانید توانایی‌های Eidolon را برای هر شخصیتی در بخش Relics پروفایل آن‌ها بخوانید.

اینها همه توانایی های بدنی Trailblazer Eidolon هستند:

 • E1: یک ستاره در حال تیراندازی – هنگامی که دشمنان با تریل بلیزر نهایی شکست می خورند، تریل بلیزر 10 انرژی اضافی را بازسازی می کند. این اثر فقط یک بار در هر حمله می تواند فعال شود.
 • E2: یک میزبان بی میل – حمله به دشمنان با ضعف فیزیکی، HP تریل بلیزر برابر با 5 درصد ATK تریل بلیزر را بازیابی می کند.
 • E3: زمزمه پیش زمینه – سطح شایستگی +2، حداکثر تا Lv. 15 و استعداد Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15.
 • E4: یک نگاه مخرب – هنگام حمله به دشمن با Weakness Break، نرخ CRIT 25٪ افزایش می یابد.
 • E5: امید زنده ماندن – سطح نهایی. +2، حداکثر تا Lv. 15 و پایه ATK Lv. +1، حداکثر تا Lv. ده
 • E6: یک اراده پیشگام – استعداد پیشگام نیز زمانی که او یک دشمن را شکست می دهد فعال می شود.
بخوانید  تمدید انیمه My Dress-Up Darling برای فصل دوم

سایه های حفظ

Shadows of Preservation برای Fire Trailblazer است، نسخه دیگری از قهرمان داستان که پس از رسیدن به نقطه خاصی در هنکای: راه آهن ستاره ای تاریخ. این Trailblazer بیشتر از همتای فیزیکی خود نقش دفاعی ایفا می کند. توانایی های آنها شامل کاهش آسیب، محافظت از متحدان و طعنه زدن به دشمنان است.

برای بدست آوردن چهار سایه حفاظتی، باید Xianzhou Luofu را به طور کامل کاوش کنید.
برای بدست آوردن چهار سایه حفاظتی، باید Xianzhou Luofu را به طور کامل کاوش کنید.

در اینجا می توانید همه سایه های حفظ را پیدا کنید:

 • Xianzhou Luofu – جایزه داستان اصلی
 • بتکده 4x جواهر در Xianzhou Luofu

در زمان نگارش، تنها پنج مورد از شش Shadows of Preservation در حال حاضر موجود است. یکی از آنها پاداشی برای تکمیل داستان Xianzhou Luofu تا ماموریت “Humming Antlers, Entwined Horns” است. شما می توانید بقیه را در بتکده جواهرات، فروشگاهی واقع در مرکز استارسکیف هاون لوفو خریداری کنید.

Strales، ارز روی کشتی Xianzhou Luofu، از کاوش کشتی شبیه به سیاره و تکمیل ماموریت‌ها در منطقه به دست می‌آید. برای دریافت چهار Eidolon از بتکده جواهر به حداقل 1000 Strales نیاز دارید.

در اینجا تمام توانایی های Fire Trailblazer Eidolon آمده است:

 • E1: تشدید لرزش زمین – هنگامی که Trailblazer از ATK پایه خود استفاده می کند، DMG اضافی برابر با 25٪ از DEF Trailblazer ایجاد کنید. هنگامی که Trailblazer از ATK پایه پیشرفته خود استفاده می کند، Fire DMG اضافی معادل 50% DEF Trailblazer ایجاد می کند.
 • E2: سرسختی در برابر زمان – سپر اعمال شده برای همه متحدان استعدادهای پایونیر، DMG اضافی معادل 2٪ از DEF پایونیر به اضافه 27 را مسدود می کند.
 • E3: طرح جامع آینده نگر – سطح شایستگی +2، حداکثر تا Lv. 15 و استعداد Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15.
 • E4: سوگند ملت ساز – بلافاصله 4 پشته (های) ماگما ویل را در شروع نبرد به دست آورید.
 • E5: شعله ای که ارواح را گرم می کند – سطح نهایی. +2، حداکثر تا Lv. 15 و پایه ATK Lv. +1، حداکثر تا Lv. ده
 • E6: باروهای ساخته شده در شهر – پس از استفاده از Base ATK یا Ultimate پیشرفته، DEF Trailblazer 10٪ افزایش می یابد. قابل انباشته شدن تا 3 بار
بخوانید  الزامات سیستم میراث هاگوارتز

قوس داستانی Xianzhou Luofu هنوز کامل نشده است، بنابراین آخرین Shadow of Preservation ممکن است پاداشی برای تکمیل ماموریت‌های مرتبط در به‌روزرسانی‌های آینده باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.