FTC شکایت داخلی ضد تراست علیه مایکروسافت را به حالت تعلیق درآوردپرونده کمیسیون تجارت فدرال علیه خرید برنامه ریزی شده مایکروسافت از Activision-Blizzard پس از اعلام تعلیق شکایت داخلی خود کند شده است. همانطور که توسط لبهچالش اداری که قرار بود در ماه اوت در برابر قاضی اداری خود مطرح شود، به حالت تعلیق درآمده است.

علاوه بر شکایت خود، FTC همچنین یک دستور منع موقت ارائه کرده است و به دنبال یک دستور مقدماتی است که مایکروسافت را از بستن معامله خود برای خرید Activision-Blizzard جلوگیری می کند. این حکم توسط دادگاه منطقه ای ایالات متحده رد شد و دیگر درخواست های تجدیدنظر FTC نیز ناموفق بود.

پس از اینکه دادگاه منطقه حکم داد که FTC هیچ نقطه قوتی در اعتراض خود به معامله مایکروسافت مطرح نکرده است، بعید است قاضی داخلی خود به نتیجه دیگری برسد. شکایت مایکروسافت علیه مخالفت‌های FTC نیز از زمان امضای قراردادی با سونی که تضمین می‌کرد Call Of Duty برای ده سال آینده روی کنسول‌های پلی‌استیشن در دسترس خواهد بود، تقویت شده است. این امکان وجود دارد که FTC بتواند چالش اداری خود را دوباره برطرف کند.

مایکروسافت اخیراً برای تمدید مهلت خرید تا 18 اکتبر قرارداد خود را با Activision-Blizzard دوباره مذاکره کرده است. بزرگترین مانعی که مایکروسافت برای رفع این معامله باقی می‌ماند، محاصره اعمال شده توسط CMA بریتانیا است که دو طرف در حال حاضر در حال مذاکره هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  کارت گرافیک انویدیا پس از کاهش قیمت موجود نیست