Fortnite Exotics And Mythics در فصل 4 فصل 1: همه سلاح ها و آیتم های ویژه


فصل 1 فصل 4 فورتنایت چیزهای جدید زیادی برای بررسی دارد، بنابراین برای جمع آوری چیزهای جدید برای بازی مشکلی نخواهید داشت. اما برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند، از جمله این واقعیت که انواع مختلفی وجود دارد خارجی و اسطوره ای سلاح هایی که می توانید روی نقشه پیدا کنید یا بخرید. برخی جدید هستند و برخی در حال بازگشت هستند، اما ما لیست کاملی را در اینجا داریم تا به شما در جستجوی یافتن همه آنها کمک کنیم.

همه اسلات های عجیب و غریب سلاح

شش اسلحه یا آیتم عجیب و غریب در این فصل و همچنین یک اسطوره وجود دارد که می‌توان در Boss Battle به دست آورد که در ادامه به جزئیات آن می‌پردازیم. مکان‌ها و هزینه‌های هر کدام در زیر آمده است، اما شایان ذکر است که ما حداقل یکی را نیز در Holo-Chests پیدا کرده‌ایم که در اطراف نقشه پخش می‌شود و باید با یک کلید باز شود. حتماً این راهنما را با راهنمای جامع مکان‌های NPC ما جفت کنید تا همه شخصیت‌های Fortnite را در این فصل پیدا کنید.

Lecture en cours: Fortnite Chapitre 4 Une bande-annonce pour un nouveau départ

Tous les emplacements d'armes et d'objets exotiques et mythiques
Tous les emplacements d’armes et d’objets exotiques et mythiques

Le Dub (Exotique)

Le Dub peut être acheté auprès de Surr Burger [1] برای 600 شمش طلا او را خواهید یافت که در داخل ساختمانی درست در شمال دریاچه در میدان آنویل در اینجا پرسه می‌زند – نه چندان دور از تابلوی جایزه در منطقه.

قوس ناپایدار (غربی)

کمان ناپایدار را می توان از کارت ژنریک [2] برای 500 شمش طلا می توانید او را در حال رفت و برگشت در قسمت بالایی Shattered Slabs بیابید.

چاگ کانن (غربی)

چاگ کانن را می توان از اینجا خریداری کرد گل آفتابگردان [3] برای 600 شمش طلا او را در حال سرگردانی در بخش شمالی Frenzy Fields خواهید یافت.

Shadowstalker (Exotic)

Shadow Tracker را می توان از اینجا خریداری کرد ایوی [4] برای 450 شمش طلا او را می توان در حال سرگردانی در اطراف یک خانه آبی بزرگ در غرب فرنزی فیلدز یافت.

چیلی چاگ اسپلش (عجیب و غریب)

Chili Chug Splash را می توان از اینجا خریداری کرد چوب ماهی منجمد [5] برای 250 شمش طلا او در یک کابین کوچک در غرب Brutal Bastion و درست در شمال دریاچه یخ زده قرار دارد. کمی در اطراف پرسه می زند، بنابراین فقط در داخل یا زیر سازه آن را جستجو کنید.

Bow Grappler (Exotic)

کمان Grappler را می توان از اینجا خریداری کرد شاهزاده فلیسیتی ماهی [6] برای 500 شمش طلا او بالای برجی در شمال غربی ارگ در طرف دیگر دریاچه ایستاده است.

بخوانید  ExpressVPN در حال حاضر یک تبلیغ عالی را اجرا می کند

تفنگ کالیبر سابق Ageless Champion (افسانه ای)

تفنگ کالیبر سابق Ageless Champion با کشتن رئیس به زمین می افتد جنو [7]. او را می توان در حال سرگردانی در سطح پایینی سیتادل یافت و تنها زمانی باید با او جنگید که چند سپر، چند اسلحه خوب و مهمات فراوان پیدا کردید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.