Final Fantasy 7 Rebirth – Summoning Crystals Guide

احضار می کند فاینال فانتزی 7 تولد دوباره خیلی بیشتر از یک نبرد یکباره برای به دست آوردن مواد مربوطه خود ارائه می دهند. برای استفاده از مناطق باز جدید، هر احضار اکنون کریستال های احضار خود را دارد که باید با کاوش در نقشه آن ها را پیدا کنید. یافتن این مجموعه‌های مخفی ارزش وقت شما را دارد، بنابراین همه چیزهایی که باید در مورد احضار کریستال‌ها در Final Fantasy 7 Rebirth بدانید در اینجا آورده شده است.

کریستال های احضار کننده چیست؟

کریستال‌های احضار، سنگ‌هایی هستند که در سراسر جهان پراکنده شده‌اند و حاوی اطلاعاتی درباره خدایان و موجوداتی هستند که شما احضار می‌کنید. هر احضار بر منطقه خاصی از جهان نظارت دارد و اینجاست که می توانید سه کریستال احضار مربوطه را پیدا کنید.

یک غار کریستالی برای تایتان.
یک غار کریستالی برای تایتان.

کریستال های احضار کننده چه می کنند؟

شما هنوز باید یک احضار را در Chadley's Battle Simulator شکست دهید تا مواد احضار او را دریافت کنید، اما نبردهای Battle Sim در Final Fantasy 7 Rebirth بسیار دشوار است. پیدا کردن هر سه کریستال احضار برای یک احضار خاص، دشواری نبرد شبیه سازی شده آنها را کاهش می دهد تا شانس بیشتری برای کسب پاداش مادی به شما بدهد.

حتی اگر نیازی به کمک نداشته باشید، هر کریستال احضاری که پیدا می‌کنید سطح ماده مربوطه را افزایش می‌دهد و به احضارها اجازه می‌دهد از توانایی‌های بیشتری استفاده کنند و هنگام احضار آنها آسیب بیشتری وارد کنند. به عنوان مثال، یافتن هر سه کریستال احضار کننده در منطقه جونو، ماده احضار ققنوس را تقویت می کند و به آن توانایی احیای اعضای سرنگون شده حزب را می دهد.

بخوانید  شما باید این مکان نمادین The Last Of Us را که در سیمز 4 بازسازی شده است ببینید

چگونه کریستال های احضار کننده را پیدا کنیم

کریستال های احضار در غارهایی مانند تصویر بالا یافت می شوند، اما اگر فقط به امید خوش شانسی در اطراف نقشه پرسه می زنید، پیدا کردن آنها سخت است. دو راه مطمئن برای یافتن چیزی که به دنبال آن هستید وجود دارد: بعدی نقاط عطف و چادلی را فعال کنید برج های Remnawave.

دستورالعمل ها را دنبال کنید

سنگ های راهنما، سنگ هایی با ظاهری عجیب هستند که الگوهای آنها اغلب به تعداد زیاد ظاهر می شود. اگر هنگام کاوش سنگ های نشانگر را در طول مسیر مشاهده کردید، در دنبال کردن مسیر و دیدن اینکه به کجا منتهی می شوند، تردید نکنید. هر سنگ راهنمای نور را که می بینید نابود کنید تا یک چراغ راهنما آزاد کنید که شما را مستقیماً به یک کریستال احضار هدایت می کند.

سنگ راهنمای نورانی برای کریستال احضار تیتان.
سنگ راهنمای نورانی برای کریستال احضار تیتان.

Remnawave Towers را فعال کنید

این یک بازی جهان باز بدون برج نخواهد بود که بتوان از آن قفل بیشتر نقشه را باز کرد. برج‌های Remnawave همانطور که انتظار دارید کار می‌کنند: آن‌ها نقاط دیدنی اطراف را نشان می‌دهند. اگر کریستال های احضار در این نزدیکی وجود داشته باشد، یک برج فعال Remnawave به طور خودکار آن را روی نقشه شما علامت گذاری می کند.

اولین برج Remnawave در پریری.اولین برج Remnawave در پریری.
اولین برج Remnawave در پریری.

مکان های کریستال را احضار کنید

اگر به‌دنبال مکان‌های کریستال احضار خاصی هستید، ما همه آن‌ها را با تصاویر نقشه و جزئیات بیشتر در راهنمای جداگانه Final Fantasy 7 Rebirth برای احضارهای زیر فهرست کرده‌ایم:

Final Fantasy 7 Rebirth ماجراجویی را به مناطق خارج از Midgar گسترش می‌دهد، و ما تمام نکات و استراتژی‌هایی را که در FF7 Rebirth به آن‌ها نیاز دارید، داریم. هاب راهنما.

بخوانید  یکی دیگر از بازی های Prince Of Persia دیگر در راه است ماه آینده