EA در حال بازیابی تعداد محدودی از فرنچایزهای Madden Cloud است که برخی دیگر برای همیشه از دست رفته اند

با این حال، به نظر می رسد که EA بالاخره توانست به برخی از بازیکنان کمک کند تا مشکل را حل کنند. ایمیلی برای برخی از بازیکنان ارسال شد – از طریق MillsTwitch on توییتر— توضیح داد که پس از اینکه ذخیره‌های ابری فرانشیز باعث خراب شدن برخی لیگ‌ها در طول یک پنجره 10 ساعته در 28 دسامبر شد، تیم شروع به بررسی و کار برای بازیابی لیگ‌های از دست رفته کرد.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

بخوانید  Zelda: Tears Of The Kingdom - راهنمای معبد ایشوکین اسب غول پیکر

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.در این ایمیل آمده است: «امروز تیم تعداد محدودی از ذخیره‌های حق را از طریق پشتیبان‌گیری بازیابی کرد. در این ایمیل آمده است: «متاسفانه، اینها همه لیگ‌های موجود هستند که قابل بازیابی هستند. برای بازیکنانی که به دنبال راه‌اندازی مجدد لیگ خود هستند، هفته هفدهم هفته گذشته با به‌روزرسانی Wild Card دیگری که به عنوان نقطه شروع در دسترس است، یک لیست زنده هفته هفدهم منتشر شد.

EA تأیید کرد که تقریباً 2٪ از تعداد کل لیگ های موجود تحت تأثیر قرار گرفته اند، اما “برای لیگ هایی که در طول پنجره حادثه به آن دسترسی پیدا کردند، اکثریت منجر به وضعیت غیرقابل بازیابی شد.” لازم به ذکر است که اگرچه 2٪ کم به نظر می رسد، اما به احتمال زیاد گیمرهای مکرر به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار گرفته اند، زیرا گیمرهای نادر به طور طبیعی در طول دوره زمانی که ذخیره ها خراب شده اند، کمتر وارد سیستم شده اند.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

EA اذعان کرده است که نباید این اتفاق می‌افتاد و در حال حاضر روی مجموعه‌ای از ویژگی Commissioner Tools برای عناوین بعدی Madden کار می‌کند و به کاربران فرنچایز کنترل بیشتری بر فرنچایزهای خود می‌دهد. علاوه بر این، افرادی که تحت تأثیر این مشکل قرار می‌گیرند، دعوتنامه‌ای برای دسترسی به بتای بسته Madden NFL 24 – فقط برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X|S – دریافت خواهند کرد و هر بازیکنی در فرنچایز که پیشرفت خود را از دست داده باشد، 50 درصد تخفیف دریافت خواهد کرد. Madden NFL 24. .

بخوانید  جان کارمک متا را به دلیل انتقاد از مارک زاکربرگ ترک کرد

EA تعداد محدودی از ذخیره‌سازی‌های ابری Madden 23 را که در ماه دسامبر خراب شده بودند، بازیابی کرد، اما تأیید کرد که سایر موارد کاملاً از بین رفته و غیرقابل بازیابی هستند.