EA در حال بازیابی تعداد محدودی از فرنچایزهای Madden Cloud است که برخی دیگر برای همیشه از دست رفته اندEA تعداد محدودی از ذخیره‌سازی‌های ابری Madden 23 را که در ماه دسامبر خراب شده بودند، بازیابی کرد، اما تأیید کرد که سایر موارد کاملاً از بین رفته و غیرقابل بازیابی هستند.

از زمانی که بازی Madden 23 در آگوست سال گذشته راه اندازی شد، بسیاری از بازیکنان مشکلات مربوط به حالت فرانچایز بازی را گزارش کرده اند، در حالی که برخی دیگر به دلیل سرویس های ابری معیوب، اطلاعات ذخیره شده را از دست داده اند. برخی از بازیکنان به دلیل این مشکل از لیگ اخراج شدند و اگرچه در 15 دسامبر رفع مشکل شد، اما چند روز بعد مشکل دیگری ظاهر شد. این اشکال باعث شد که تعداد نامعلومی از لیگ های ساخته شده توسط بازیکنان به طور دائم حذف شوند، بدون اینکه راهی برای بازیابی آنها وجود داشته باشد.

در حال پخش: بررسی ویدیوی Madden NFL 23

با این حال، به نظر می رسد که EA بالاخره توانست به برخی از بازیکنان کمک کند تا مشکل را حل کنند. ایمیلی برای برخی از بازیکنان ارسال شد – از طریق MillsTwitch on توییتر— توضیح داد که پس از اینکه ذخیره‌های ابری فرانشیز باعث خراب شدن برخی لیگ‌ها در طول یک پنجره 10 ساعته در 28 دسامبر شد، تیم شروع به بررسی و کار برای بازیابی لیگ‌های از دست رفته کرد.

EA تأیید کرد که تقریباً 2٪ از تعداد کل لیگ های موجود تحت تأثیر قرار گرفته اند، اما “برای لیگ هایی که در طول پنجره حادثه به آن دسترسی پیدا کردند، اکثریت منجر به وضعیت غیرقابل بازیابی شد.” لازم به ذکر است که اگرچه 2٪ کم به نظر می رسد، اما به احتمال زیاد گیمرهای مکرر به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار گرفته اند، زیرا گیمرهای نادر به طور طبیعی در طول دوره زمانی که ذخیره ها خراب شده اند، کمتر وارد سیستم شده اند.

در این ایمیل آمده است: «امروز تیم تعداد محدودی از ذخیره‌های حق را از طریق پشتیبان‌گیری بازیابی کرد. در این ایمیل آمده است: «متاسفانه، اینها همه لیگ‌های موجود هستند که قابل بازیابی هستند. برای بازیکنانی که به دنبال راه‌اندازی مجدد لیگ خود هستند، هفته هفدهم هفته گذشته با به‌روزرسانی Wild Card دیگری که به عنوان نقطه شروع در دسترس است، یک لیست زنده هفته هفدهم منتشر شد.

اطلاعات اضافی ارائه شده در ایمیل دلایل این مشکل را نشان می دهد، به دلیل “مجموعه بسیار بعید از شرایط ترکیبی که منجر به افزایش ظرفیت ذخیره سازی سرور فایل، خراب کردن لیگ های کد قدیمی استفاده نشده مشاهده شده، در حالی که در همان زمان خطاهای فرآیند تقریباً به همه آنها منجر شده است. ذخیره های موجود در تلاش برای اصلاح مشکل اصلی حذف می شوند.”

EA اذعان کرده است که نباید این اتفاق می‌افتاد و در حال حاضر روی مجموعه‌ای از ویژگی Commissioner Tools برای عناوین بعدی Madden کار می‌کند و به کاربران فرنچایز کنترل بیشتری بر فرنچایزهای خود می‌دهد. علاوه بر این، افرادی که تحت تأثیر این مشکل قرار می‌گیرند، دعوتنامه‌ای برای دسترسی به بتای بسته Madden NFL 24 – فقط برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X|S – دریافت خواهند کرد و هر بازیکنی در فرنچایز که پیشرفت خود را از دست داده باشد، 50 درصد تخفیف دریافت خواهد کرد. Madden NFL 24. .

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.