Disney Dreamlight Valley: چگونه از شر یخ خلاص شویم

در مورد دسته گل یخی، ابتدا باید یک گل مروارید سفید (چمنزار آرام)، یک پنستمون آویزان قرمز (محل)، و یک بروملیاد صورتی (فلات آفتابی) جمع آوری کنید. وقتی همه آنها را جمع کردید، دسته گل بستنی را در ایستگاه صنایع دستی بسازید.

اگر بیوم های مختلف دره دریم لایت دیزنی را کاوش کرده باشید، مطمئناً متوجه شده اید که برخی از مسیرها توسط موانع طبیعی مسدود شده اند. بازدید از ارتفاعات فراستد شما را با بلوک‌های یخی بسیار عظیمی آشنا می‌کند که مانع از عبور شما از پل منطقه می‌شوند. در این راهنما به شما خواهیم گفت که چگونه آنها را بشکنید و به طرف دیگر بروید.

چگونه بلوک های بزرگ یخ را در دره دریم لایت دیزنی برداریم

تکه های یخ را می توان در داخل غار یخی در Forest of Valor پیدا کرد و به راحتی قابل تشخیص است، در حالی که برف را می توان به سرعت از ارتفاعات Frosted Heights پیدا کرد یا کند. در همین حال، ویال آب یخ را می توان از یک نقطه روشن در کنار آب در ارتفاعات یخ زده برداشت.

شما به مواد زیر نیاز خواهید داشت:

  • 5 برابر تکه یخ
  • 3 برابر برف
  • 1 x بطری آب یخ
  • 1 عدد دسته گل یخی
هنگامی که تلاش السا را ​​کامل کردید، در نهایت می توانید این مسیر را از روی پل در ارتفاعات فراست پاک کنید.
هنگامی که تلاش السا را ​​کامل کردید، در نهایت می توانید این مسیر را از روی پل در ارتفاعات فراست پاک کنید.

با همه چیز جمع آوری شده، اکنون می توانید معجون زمستان سرد را بسازید. معجون را برای السا بیاورید تا از آن برای ارتقاء کلنگ شما استفاده کند. با انجام این کار، در نهایت می توانید بلوک های بزرگ یخ را بشکنید و راه خود را از طریق بقیه ارتفاعات فراستد بگذرانید.

بخوانید  فیلم Avatar: Frontiers of Pandora فاش شد
اولین قدم برای از بین بردن بلوک های یخ بزرگ، دوستی با السا است، که لازم است ابتدا به پادشاهی یخ زده بروید و با آنا ملاقات کنید، آنا از شما می خواهد چند کار دیگر را انجام دهید تا خواهرش را به دره خود جذب کنید.

هنگامی که السا دره شما را به خانه خود تبدیل کرد، باید مسیر خود را از طریق جستجوی او بگذرانید تا زمانی که به سطح دوستی شش برسید و ماموریتی به نام “یخ آوازخوان” را باز کنید. در این کوئست، السا از شما می خواهد که آیتم هایی را در دره پیدا کنید تا معجون زمستانی سرد بسازید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dreamlight Valley، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.