Destiny 2 کسب عنوان Scallywag را آسان‌تر می‌کندمانند سایر فصول قبلی، Season of Plunder به بازیکنان این فرصت را داد تا با انجام چندین پیروزی فصلی درون بازی، عنوان جدیدی به دست آورند – در این مورد Scallywag. خواسته های آنها و Bungie تصمیم گرفت تا این پیگیری را آسان تر کند.

Bungie در پست خود توضیح داد: «ما داده‌ها را بررسی کرده‌ایم و Season of Plunder Seal و Title سخت‌تر از آنچه در ابتدا پیش‌بینی می‌شد به دست می‌آیند. به روز رسانی هفتگی وبلاگ. “کسب مهر همچنان مستلزم تکمیل اکثریت قریب به اتفاق محتوای غارت و نشان دادن مهارت خود در فعالیت های فصلی است. مهر و موم به معنای طولانی بودن است، اما داده های ما نشان می دهد که برخی از Triumph ها پیشی گرفته اند. قلب Destiny، که عبارت است از چرا ما تصمیم گرفتیم تا قبل از پایان فصل تغییرات زیر را اعمال کنیم.”

در حال پخش: تریلر Destiny 2: Lightfall – Reveal

یکی از تغییرات بزرگ Ruffians است، دشمنان سرسختی که در Expeditions ایجاد می شوند. قبلاً باید 50 را شکست می دادید تا Triumph مرتبط را بدست آورید، اما Bungie این عدد را به 10 کاهش می دهد زیرا بازیکنان به اندازه کافی با این قهرمانان روبرو نمی شوند. آنها ثابت کردند که یک نقطه اصلی ناامیدی هستند، زیرا بازیکنان می توانند ناخواسته از تخم ریزی آنها جلوگیری کنند. این به نوبه خود منجر به تعقیب بازیکنان رافیان شد تا به طور فعال مانع از پیشرفت تیم در طول اکسپدیشن شوند تا مطمئن شوند که ظاهر می شوند.

نیاز به سطح بندی فروشنده از 23 به 14 کاهش یافته است، معادل تکمیل هفت هفته اول چالش های فصلی که اعتبار ارز فصلی را به ارمغان می آورد، و پیروزی همراهان اولیه نیز کمی آسان تر خواهد بود.

Bungie می‌گوید این مرحله آموزش عمیق کافی برای درک کامل برخی از بازیکنان ندارد، بنابراین شما فقط باید یک بار هر همراه اول منحصر به فرد را تبلیغ کرده و احضار کنید. در نهایت، بازیکنان باید از مجموع 9 Triumph 8 را تکمیل کنند تا عنوان فصل خود را به دست آورند. پچ این هفته همچنین شاهد برخی تغییرات فنی در Destiny 2 بود که به حفظ عنوان Scallywag کمک کرد، زیرا پیروزی بر سیگنال‌های سمافور باعث ایجاد سردرد می‌شد.

چند تغییر دیگر در افق فصل 19 است، از جمله حالت کاملاً جدید Iron Banner که یک پیچ خطرناک در نوع مسابقه کنترل ایجاد می کند، یک رویداد اجتماعی جدید برای کمک به شکوفا شدن محله Eliksni، و اصلاحات اساسی لیست پخش. به.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.