Destiny 2 کسب عنوان Scallywag را آسان‌تر می‌کند

در حال پخش: تریلر Destiny 2: Lightfall – Reveal

چند تغییر دیگر در افق فصل 19 است، از جمله حالت کاملاً جدید Iron Banner که یک پیچ خطرناک در نوع مسابقه کنترل ایجاد می کند، یک رویداد اجتماعی جدید برای کمک به شکوفا شدن محله Eliksni، و اصلاحات اساسی لیست پخش. به.

قطع كردن:

نیاز به سطح بندی فروشنده از 23 به 14 کاهش یافته است، معادل تکمیل هفت هفته اول چالش های فصلی که اعتبار ارز فصلی را به ارمغان می آورد، و پیروزی همراهان اولیه نیز کمی آسان تر خواهد بود.

بخوانید  Magic The Gathering March Of The Machine: Cards New, Mechanics, and More Revealed

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

مانند سایر فصول قبلی، Season of Plunder به بازیکنان این فرصت را داد تا با انجام چندین پیروزی فصلی درون بازی، عنوان جدیدی به دست آورند – در این مورد Scallywag. خواسته های آنها و Bungie تصمیم گرفت تا این پیگیری را آسان تر کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Bungie در پست خود توضیح داد: «ما داده‌ها را بررسی کرده‌ایم و Season of Plunder Seal و Title سخت‌تر از آنچه در ابتدا پیش‌بینی می‌شد به دست می‌آیند. به روز رسانی هفتگی وبلاگ. “کسب مهر همچنان مستلزم تکمیل اکثریت قریب به اتفاق محتوای غارت و نشان دادن مهارت خود در فعالیت های فصلی است. مهر و موم به معنای طولانی بودن است، اما داده های ما نشان می دهد که برخی از Triumph ها پیشی گرفته اند. قلب Destiny، که عبارت است از چرا ما تصمیم گرفتیم تا قبل از پایان فصل تغییرات زیر را اعمال کنیم.”

یکی از تغییرات بزرگ Ruffians است، دشمنان سرسختی که در Expeditions ایجاد می شوند. قبلاً باید 50 را شکست می دادید تا Triumph مرتبط را بدست آورید، اما Bungie این عدد را به 10 کاهش می دهد زیرا بازیکنان به اندازه کافی با این قهرمانان روبرو نمی شوند. آنها ثابت کردند که یک نقطه اصلی ناامیدی هستند، زیرا بازیکنان می توانند ناخواسته از تخم ریزی آنها جلوگیری کنند. این به نوبه خود منجر به تعقیب بازیکنان رافیان شد تا به طور فعال مانع از پیشرفت تیم در طول اکسپدیشن شوند تا مطمئن شوند که ظاهر می شوند.