Destiny 2 با راه اندازی لایت فال، رکورد جدیدی برای پخش همزمان در Steam به ثبت می رساند

Destiny 2 بر روی پلتفرم های کنسول نیز در دسترس است، بنابراین حداکثر تعداد بازیکنان همزمان 300000 تنها کسری از کل بیننده بازی است. Destiny 2 در پلی استیشن و ایکس باکس نیز همزمان با عرضه Lightfall شاهد افزایش استفاده بود.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

Lightfall یک سال کاملاً جدید را در Destiny 2 و فصل جدیدی به نام Defiance را با فعالیت‌های جدید برای شرکت در آن، Exotics برای جمع‌آوری و ماموریت‌های هفتگی آغاز می‌کند. برای اطلاعات بیشتر، خلاصه همه چیزهایی را که می توانید در GameSpot ببینید و جمع آوری کنید، بررسی کنید. در فصل جدید

این یک روز بزرگ برای Destiny 2 است، زیرا الحاقی که مدت ها در انتظار آن بودیم Lightfall اکنون در حال پخش است. در Steam، ظاهراً راه‌اندازی این الحاقیه به بازی کمک کرد تا رکورد جدیدی برای بازیکنان همزمان داشته باشد.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

همچنین می‌توانید معرفی داستان Lightfall GameSpot را بررسی کنید که تمام اتفاقاتی که از زمان انتشار نسخه Beyond Light در نوامبر ۲۰۲۰ رخ داده است را مرور می‌کند.

بازی رسید بیش از 300000 بازیکن همزمان در Steam امروز، یک رکورد جدید برای بازی Bungie. با توجه به داده های تاریخی در SteamDBرکورد قبلی بازی همزمان Destiny 2 حدود 128000 بازیکن بود، بنابراین Lightfall واقعاً همان طور که Bungie امیدوار بود تعداد بازی را افزایش داد.

بخوانید  جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی ۲۰۲۲ به کاشف ژنوم نئاندرتال اهدا شد

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.