Dead Space Remake را در Steam پیش خرید کنید، Dead Space 2 را به صورت رایگان دریافت کنیدتنها چند هفته دیگر به بازسازی Dead Space EA باقی مانده است و اگر قصد دارید از طریق Steam روی رایانه شخصی بازی کنید، می‌توانید با پیش‌فروش ویژه‌ای که در حال حاضر در دسترس است، وحشت را دوچندان کنید. فقط پیش‌سفارش Dead Space Remake را قبل از 26 ژانویه، 11:59 بعد از ظهر به وقت شرقی / 27 ژانویه، 2:59 بامداد به وقت شرقی، انجام دهید و یک نسخه دیجیتالی از Dead Space 2 را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

Dead Space 2 که در سال 2011 منتشر شد و توسط Visceral Games توسعه یافت، ایده های اصلی ترسناک علمی-تخیلی را با گیم پلی تنظیم شده تر، وحشت جوی بیشتر و حتی هیولاهای وحشتناک تری گسترش داد. اگر عاشق بازی اصلی شده اید، پرش به دنباله اول آن فصلی محوری در نبرد قهرمان داستان آیزاک کلارک علیه نکرومورف ها و موجودات کیهانی است که بشریت را با انقراض تهدید می کنند. به‌علاوه، صحنه بدنامی نیز وجود دارد که شامل یک سوزن مکانیزه بسیار تیز و کره چشم کلارک است که برای افراد ضعیف نیست.

در حال پخش: ما 3 ساعت Dead Space Remake را بازی کردیم

کارولین پتیت در بررسی بازی Dead Space 2 گیم اسپات گفت: «تا زمانی که دلتان برای آن وجود داشته باشد، Dead Space 2 یک سواری ترسناک علمی تخیلی است که قطعاً می خواهید انجام دهید. “اگر فقط یک مرغ نباشید، این یک ماجراجویی ترسناک علمی تخیلی است که قطعاً می خواهید برای آن آماده شوید.”

اگر قبلاً Dead Space را پیش‌سفارش کرده‌اید، دنباله آن را نیز به‌طور خودکار دریافت خواهید کرد. توسعه Dead Space Remake در ماه دسامبر به نقطه عطفی جدیدی رسید و EA Motive اعلام کرد که بازی طلایی شده است.

پروژه بلندپروازانه ای که به لطف موتور Frostbite که به وحشت در کمین USG Ishimura دامن می زند، نوید عدم بارگیری صفحه را می دهد، Dead Space Remake در 27 ژانویه برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S عرضه می شود. این بازی به آخرین نسل کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن جهش می دهد و برای جزئیات بیشتر، می توانید پیش نمایش Dead Space Remake GameSpot را ببینید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.