D&D: Honor Among Thieves با اعداد پنج شنبه بهتر از Uncharted تام هالند بالا می رود

برای اطلاعات بیشتر در مورد Honor Among Thieves، مصاحبه جدید GameSpot را در زیر ببینید.

فیلم جدید فانتزی Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves این آخر هفته اولین نمایش رسمی خود را دارد، اما قبل از اکران گسترده آن در روز جمعه، این فیلم میلیون ها نفر را از پیش نمایش های ایالات متحده در روز پنجشنبه به دست آورد. با توجه ضرب الاجلاین فیلم ۵.۶ میلیون دلار از کل پیش‌نمایش‌هایش به دست آورد که شامل ۴.۱ میلیون دلار فقط برای روز پنجشنبه است. 1.5 میلیون دلار دیگر از اکران هایی که پیش از این در مکان های دیگر انجام شده بود به دست آمد.

ددلاین گفت فیلمی که با Honor Among Thieves قابل مقایسه است، Uncharted سونی است که تام هالند و مارک والبرگ در آن بازی می کنند. این فیلم برای پیش‌نمایش‌های پنج‌شنبه‌ای خود در سال 2022، 3.7 میلیون دلار به دست آورد. 4.1 میلیون دلار از پیش‌نمایش‌های پنج‌شنبه، بالاتر از پیش‌نمایش پنج‌شنبه برای فیلم Mad Max: Fury Road (3.7 میلیون دلار) و کمی پس از A Quiet Place (4.3 میلیون دلار) است.

فیلم جدید و بزرگ آخر هفته گذشته، John Wick: Chapter 4، قرار است برای دومین آخر هفته اکران خود حدود 30 میلیون دلار در ایالات متحده بسازد، بنابراین به نظر می رسد که فیلم و Honor Among Thieves در یک مسابقه قرار خواهند گرفت. تعطیلات آخر هفته.

Honor Among Thieves نقدهای خوبی دریافت می‌کند و نام‌های بزرگی از جمله کریس پاین و میشل رودریگز را به نمایش می‌گذارد، اما انتظار می‌رود تنها در اولین آخر هفته‌اش در ایالات متحده ۴۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. این یک تغییر بزرگ است، اما فیلم قبل از هزینه های بازاریابی، بودجه ای 150 میلیون دلاری داشت. در سطح جهانی، انتظار می‌رود Honor Among Thieves در اولین آخر هفته اکران 65 میلیون دلار بفروشد که نشان می‌دهد این فیلم باید در هفته‌های آینده به عملکرد خوب خود ادامه دهد تا به سود برسد.

بخوانید  کتاب لوک اسکای واکر اثر بابا فت یک چهره قدیمی از جنگ ستارگان دریافت می کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.