CoD: Warzone 2 DMZ – بهترین مکان های غارت فصل 2

به‌روزرسانی فصل 2 یک مکان جدید Stronghold را در شمال Hydro به نقشه اضافه کرد، اما پیدا کردن آن کمی دشوار است. این یک مکان زیرزمینی است و چندین ورودی در اطراف نماد نقشه قلعه وجود دارد. یک ورودی در داخل یک ساختمان درست بالای قلعه و یک شفت در نزدیکی آن با زیپ لاین در حال پایین آمدن وجود دارد، اما یک راه پنهان‌تر برای ورود به داخل، استفاده از دسترسی جدید تونل است که در تصویر بالا نشان داده شده است. تونل در فصل 1 بسته شد، اما اکنون می توانید در صورت داشتن کارت کلید Stronghold به این گذرگاه دسترسی داشته باشید. این منطقه یکی از بزرگترین و پر از غارت‌ترین قلعه‌های المزره را فراهم می‌کند، اما هوش مصنوعی در اینجا فراوان و بی‌رحم است. قبل از اقدام به این مورد، مطمئن شوید که بشقاب های زرهی و مهمات در اختیار دارید.

یام یام برگر

یام یام برگر
یام یام برگر

یک پناهگاه مخفی در بخش Waterways نقشه وجود دارد. در کانال های پر آب آبراه ها شنا کنید و بین زیردریایی و دیوار شیرجه بزنید تا یک تونل زیر آب پیدا کنید. شما باید در اینجا با احتیاط شنا کنید، زیرا دو سیم اتصال برای خنثی کردن وجود دارد. اگر مراقب باشید می‌توانید با آن‌ها تعامل داشته باشید و سیم‌ها را غیرفعال کنید، اما اگر آنها را از دست بدهید و صفحه‌های زره ​​کامل نداشته باشید، احتمالاً مورد اصابت گلوله قرار خواهید گرفت. شنا کنید تا تونل به یک غار باز شود و برای رسیدن به سطح بالا بروید. از آنجا، از روی دو ستون بپرید تا به پناهگاه زیرزمینی پر از جعبه های غارت سطح بالا برسید.

بخوانید  نقد فیلم پنجه آهنی | بهترین فیلم کشتی کج تاریخ سینما؟

المزره

مزرعه ماینینگ کریپتو

نمای پنجره از پشت بام بانک
نمای پنجره از پشت بام بانک
قلعه‌های زیادی در جزیره آشیکا وجود دارد، اما یکی از غارت‌شده‌ترین قلعه‌ها، محل نیروگاه در نزدیکی مزارع اوگانیککو است. این یک قلعه سه طبقه پر از جعبه است. این یکی پر از دشمنان هوش مصنوعی است، اما ارزش آن را دارد که همه آنها را به خاطر غارتی که در داخل به دست خواهید آورد، بیرون بیاورید.

پناهگاه پنهان در آبراه ها

داخل غار پنهان آبراهه ها.  از این دو ستون عبور کنید.
داخل غار پنهان آبراهه ها. از این دو ستون عبور کنید.

اگر در این حالت تازه کار هستید، ما همچنین نکاتی کلی برای کمک به شما برای شروع کار با DMZ داریم. جزیره آشیکا همچنین در حال اضافه کردن یک تخم مرغ زیبای شیر دریایی است، و در اینجا راهنمای نحوه استفاده از ارز انحصاری Sea Treasure Token نقشه است.

قلعه تسوکی در جزیره آشیکا به عنوان بخشی از رویداد Weapon Case نقشه قفل شده و به شدت مستحکم شده است. در اینجا ما یک راهنمای کامل در مورد چگونگی رسیدن به قلعه تسوکی داریم، اما حتی اگر نمی‌خواهید غلاف اسلحه را انتخاب کنید، باز هم مکانی پر از غارت است که ارزش برداشتن دارد.

سنگر نیروگاهی

کلید Drifting Supply Bag را می توان به طور تصادفی از نقشه غارت کرد یا از بازیکنان مرده برداشت. گاهی اوقات کلیدهای ویژه DMZ را می توان در ایستگاه های خرید خریداری کرد یا از دشمنان HVT غارت کرد.

قلعه تسوکی

یک مکان سریع برای کسب درآمد در فصل 1 رستوران در شهر المزره بود. هنوز هم مکانی عالی برای کسب درآمد است، زیرا دفترهای دفتر در رستوران Yum Yum Burger همیشه پر از پول نقد است. همچنین تعداد زیادی بطری شراب با ارزش بالا برای غارت وجود دارد.

بخوانید  Gran Turismo 7 بیست و پنجمین سالگرد این سری را با محتوای انحصاری درون بازی جشن خواهد گرفت

فصل دوم Call of Duty: Warzone 2 نقشه جدید جزیره آشیکا را اضافه کرد و اکنون مکان‌های جدید زیادی در DMZ وجود دارد که در هر دو نقشه، لوت‌های سطح بالایی را به دست می‌آورند. در اینجا، شما را در تمام مناطقی که باید در فصل 2 DMZ بازدید کنید، راهنمایی می‌کنیم تا بهترین غارت‌ها را در جزیره آشیکا و المزره به دست آورید.

جزیره آشیکا

کیسه دافل تامین کننده

جابجایی کیسه تامین
جابجایی کیسه تامین

ممکن است متوجه قطار جدیدی شده باشید که از المزره می گذرد. علاوه بر قطار باری المزره، فصل دوم یک قطار مسافری به نقشه اضافه می کند. این قطار چندین لوت باکس بیشتر از نسخه اصلی دارد و شما پوشش بسیار بیشتری برای محافظت از خود در برابر حملات دشمن خواهید داشت. قطعاً ارزش سوار شدن و آماده شدن در اینجا را دارد.

قلعه زیرزمینی جدید

ورودی تونل قلعه زیرزمینی
ورودی تونل قلعه زیرزمینی

یکی از آسان‌ترین مکان‌ها برای غارت در المزره برای فصل دوم، مزرعه استخراج رمزنگاری روستای Sawah است. ساختمان قفل است و به کلید مزرعه ماینینگ کریپتو نیاز دارد، اما اگر کلید را ندارید، اکنون می‌توانید از سقف ساختمان بانک مجاور بالا بروید و سپس با چتر نجات به پنجره باز ساختمان مزرعه ماینینگ کریپتو بروید. این مکان معمولا دارای جعبه های غارت سطح بالا و طلا برای جمع آوری است.

قطار جدید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

نقشه جزیره جدید فصل 2 دارای یک لوت مخفی در نزدیکی نوک شمال غربی نقشه است. در این نقطه شمالی نقشه به داخل آب بروید، به سمت شمال به سمت ویرانه های ساحلی شنا کنید و به پایین شیرجه بزنید تا یک کیسه دوشاخ قفل شده را در زیر آب پیدا کنید. این روی نقشه tac در سمت راست بالای ربع D2 است. برای باز کردن قفل این کیف به کلید Drifting Supply Bag نیاز دارید، اما پس از باز شدن می توانید سه ماسک آشیکا را غارت کنید. این ماسک‌ها را می‌توان به قیمت 25000 دلار فروخت، بنابراین یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای به دست آوردن پول نقدی است که برای خرید نسخه‌های گران‌قیمت مانند جلیقه سه صفحه‌ای و کوله پشتی بزرگ نیاز دارید.

بخوانید  Best Of 2023: Cyberpunk 2077: Breaking The Cycle In Phantom Liberty's Ending