Call of Duty: Mobile همچنان پشتیبانی خواهد شد

اکتیویژن به تازگی تایید کرده است که پشتیبانی از Call of Duty: Mobile پس از انتشار Call of Duty: Warzone Mobile پایان نخواهد یافت.

با نزدیک شدن به انتشار Call of Duty: Warzone Mobile، اکتیویژن تعهد خود را برای پشتیبانی از Call of Duty: Mobile اعلام کرده و قصد دارد محتوای جدیدی را به صورت فصلی به آن اضافه کند. پیش از این اعلام شده بود که برخی از محتوای Call of Duty: Mobile حذف خواهند شد، که باعث شد برخی از بازیکنان فکر کنند که اکتیویژن در حال برنامه ریزی برای کنار گذاشتن Call of Duty: Warzone Mobile در هنگام عرضه است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط شبکه اجتماعی X، در حال حاضر برنامه ای برای تغییر روند انتشار محتوای Call of Duty: Mobile وجود دارد. خیر و این بازی مانند گذشته به کار خود ادامه خواهد داد. نقشه ها هم Shoot House و Alcatraz برای همیشه از این بازی حذف نخواهند شد، بلکه به بازی بازگردانده می شوند و با نقشه های دیگر جایگزین می شوند. Activision تایید کرده است که تا اواخر سال 2024، این دو نقشه یک بار دیگر در دسترس بازیکنان Call of Duty: Mobile قرار خواهند گرفت.

بازی Call of Duty: موبایل توسط استودیو TiMi، یکی از شرکت های تابعه Tencent Games Evolution به گفته اکتیویژن، این بازی تا می 2023 بیش از 650 میلیون بار دانلود شده بود. در سال 2021 و همزمان با عرضه در چین، این بازی به رکورد چشمگیری دست یافت و درآمد آن از مرز 1 میلیارد دلار گذشت. قبل از نهایی شدن خرید اکتیویژن بلیزارد، مایکروسافت اعلام کرد که این بازی را پیش بینی می کند Call of Duty: Mobile به مرور زمان حذف خواهد شد تا به طور کامل با Call of Duty: Warzone Mobile جایگزین شود.

بخوانید  تاریخ انتشار دو بسته الحاقی بازی Shadow Gambit مشخص شد

بازی موبایل Call of Duty: War Zone

Call of Duty: Warzone Mobile در 21 مارس 2024 (2 آوریل 1403) منتشر خواهد شد. این بازی شامل حالت Battle Royale، Team Deathmatch، Domination mode، Kill Confirmed، Search & Destroy است و نقشه های Shipment، Scrapyard و Shoot House برای چند نفره در دسترس خواهد بود. بخش Battle Royale این بازی همچنین شامل نقشه کلاسیک Verdansk با پشتیبانی از 120 بازیکن، نقشه جزیره Rebirth با پشتیبانی از 48 بازیکن و قوانین Resurgence خواهد بود.

نسخه موبایل Call of Duty: Warzone توسط زیرمجموعه اکتیویژن در شانگهای، استودیو Beenox، Digital Legends Studio و Solid State Studio توسعه داده شده است. این بازی ابتدا به صورت محدود در سال 2022 در استرالیا در دسترس قرار گرفت و سپس در کشورهای دیگر مانند شیلی، نروژ و سوئد منتشر شد. طبق گفته اکتیویژن، بیش از 50 میلیون بازیکن برای آزمایش این بازی پیش ثبت نام کرده اند.