Baldur’s Gate 3 دیگر به شما اجازه کلاهبرداری از بازرگانان را پس از یک پچ جدید نمی دهددر حالی که آخرین پچ Baldur’s Gate 3 یک فایل بزرگ بود که مجموعه ای از محتواها و ویژگی های جدید را اضافه می کرد، آخرین وصله آن فقط یک وصله کوچک است. وصله 13 اکنون در دسترس است و برخی از باگ‌هایی را که بر تراکنش‌های تاجر تأثیر می‌گذارد، از جمله مشکلات دیگر، برطرف می‌کند.

در یادداشت‌های پچ آمده است: «تاجران از Faerûn به ما مراجعه کرده‌اند، و ادعا می‌کنند که ماجراجویان متعهد «سریع را روی آن‌ها کشیده‌اند». ما با انجمن آنها صحبت کردیم و نکات شما را به آنها اطلاع دادیم.”

در حال پخش: Baldur’s Gate 3: همه چیزهایی که باید بدانید

اکسپلویت مورد بحث احتمالاً در پچ 5 معرفی شده بود و به بازیکنان این امکان را می داد تا با یک سکه طلا و یک کانتینر هر تعداد سهام که می خواهند از یک تاجر خریداری کنند. این اصلاح همچنین سایر خطاهایی را که ممکن است در معاملات تجاری مربوط به کانتینرها رخ دهد، از بین می برد.

این پچ همچنین یک خرابی را که ممکن است در پایان Act 2 رخ دهد، برطرف می‌کند، و همچنین «به طور مسالمت‌آمیز وضعیت Knights of Shield در PS5 را حل می‌کند» تا عملکرد کنسول را بهبود بخشد.

Baldur’s Gate 3 در مراسم جوایز بازی امشب جوایز متعددی از جمله بازی سال (علاوه بر انتخاب به عنوان بهترین بازی GameSpot) را به دست آورد. پس از تاخیر در عرضه بازی به ایکس‌باکس، لاریان در مراسم اهدای جوایز به‌طور یواشکی Baldur’s Gate 3 را روی Xbox Series X|S منتشر کرد.

نکات وصله کامل مربوط به Hotfix #13 را در زیر بررسی کنید:

رفع

  • رفع خرابی احتمالی هنگام خروج از قانون دوم.
  • اکسپلویتی را رفع کرد که به شما امکان می داد یک معامله گر را فقط با 1 طلا و یک ظرف خریداری کنید.
  • قیمت کل راهنمای ابزار ثابت در ظروف به‌روزرسانی نمی‌شود که محتویات در طول تجارت تغییر کند.
  • پیشنهادات متعادل کننده ثابت زمانی که مبادله به درستی کار نمی کرد، زمانی که ظرفی در پیشنهاد حاوی طلا وجود داشت.
  • تعمیر کیسه های خالی فروخته شده به فروشندگان با هزینه ای معادل اقلام ذخیره شده در آن کیسه.
  • بهبود عملکرد در Baldur’s Gate پس از حل مسالمت آمیز وضعیت Knights of the Shield در PS5.
بخوانید  پوکمون پخش زنده ای را ارائه می دهد که برای پایان فوریه تایید شده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.