Ark: Ascendant Metal Mining Locations and Guide for Survival


نحوه دریافت فلز در Ark Survival Ascended اگر می‌خواهید ابزارها، پایه‌ها و تقریباً هر چیز دیگری را که برای زنده ماندن نیاز دارید ارتقا دهید، باید خیلی سریع آن را بفهمید. حتی اگر منابع زیادی را در اوایل پیدا کنید، تا بعداً نمی‌توانید مقدار زیادی از آن را به دست آورید. یک فورج مخصوص فلز شما را به چیزی واقعا قابل استفاده تبدیل می کند. این راهنما توضیح می دهد که کجا فلز را در Ark Survival Ascended پیدا کنید و وقتی آن را دارید با آن چه کار کنید.

شکاف های فلزی

فقط فلز خام بطرزی قابل اعتماد از نوعی گره منبع می آید: تپه های سنگی با نقاط درخشان و درخشان.

شما می توانید فلز را با استخراج هر گره یا قطعه سنگی بدست آورید، اما مقدار زیادی از آن را به دست نخواهید آورد. اگر برای یک پروژه ساخت تنها به چند تکه فلز نیاز دارید، خوب است، اما هنگامی که شروع به ساختن پایه و ساخت تجهیزات کردید، باید نگاهی به اطراف جزیره بیاندازید و به طور خاص گره های فلزی را حفر کنید.

گره های فلزی در غلظت های بالاتری وجود دارند قسمت شمالی جزیره و اطراف آتشفشان، جایی که اکثر دایناسورهای بسیار کشنده نیز در آن زندگی می کنند. اگر به این شمال دور می‌روید، حتماً از لباس‌های محکم استفاده کنید و یک پایه سریع بگیرید.

اگر می خواهید تجربه متالورژی آرام تری داشته باشید، در نیمه جنوبی جزیره بمانید. گره های زیادی پیدا نخواهید کرد، اما (احتمالاً) در چند ثانیه نیز خورده نخواهید شد.

بخوانید  Fortnite Chapter 4 A New Beginning Trailer
گره های فلزی جنوبی به راحتی قابل دسترسی هستند، اما منابع زیادی را دریافت نخواهید کرد.
می توان به راحتی به گره های فلزی جنوبی دسترسی داشت، اما منابع زیادی را دریافت نخواهید کرد.

چگونه فلز بدست آوریم

برای برداشت فلز از یک گره به نوعی کلنگ نیاز دارید. انتخاب راک به سختی کار می کند، اما زمانی که به اندازه کافی فلز دارید باید به یک انتخاب فلزی ارتقا دهید برای بهترین نتایج اگر با آن به یک گره نزدیک شوید، مانت Ankylosaurus نیز از این موضوع برای شما سوء استفاده خواهد کرد.

نحوه زراعت فلز

بهترین راه برای به دست آوردن سریع فلز، جمع آوری آن با مانت آنکیلوزاروس است. همانطور که در Survival Evolved، Ankylosaurus تقریباً تمام منابع، از جمله فلز را بسیار کارآمدتر از آنچه به تنهایی می‌توانید جمع‌آوری می‌کند. آنها همچنین باعث کاهش وزن شما می شوند، بنابراین می توانید قبل از اینکه مجبور شوید به خانه بروید، وزن بیشتری به دست آورید.

متال در دنیای واقعی حدود یک ساعت طول می‌کشد تا روی سرورهای رسمی بازپخش شود، اگرچه می‌توانید از دستورات کنسول Ark Survival Ascended برای دادن مقداری به خودتان استفاده کنید.

یک پوسته درخشان گره های فلزی را از سنگ معمولی شما متمایز می کند.
یک پوسته درخشان گره های فلزی را از سنگ معمولی شما متمایز می کند.

نحوه بدست آوردن شمش فلزی از فلز

فلز به خودی خود تقریباً بی فایده است. برای ایجاد شمش های فلزی به آهنگری نیاز دارید، سپس می توانید از شمش ها در کاردستی استفاده کنید. شما قفل دستور Refining Forge (اولین جعل شما) را در سطح 20 باز می کنید. این دستور نیاز دارد:

  • 40 الیاف
  • 65 پنهان کردن
  • 20 چوب
  • 125 سنگ
  • 5 سنگ چخماق

دو تکه فلز را در آنجا پرتاب کنید و 20 ثانیه بعد دو شمش فلزی بدست می آورید. می توانید بعداً یک فورج صنعتی بسازید که زمان پالایش را به یک ثانیه کاهش می دهد.

بخوانید  تشریح سیستم مبارزات God of War Ragnarok در تریلر گیم پلی تازه

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر