9 بزرگترین بازی منتشر شده برای فوریه 2023

موضع ضد تراجنسیتی جی کی رولینگ و میراث هاگوارتز:

هاگوارتز لگاسی که در دنیای جادوگری هری پاتر می گذرد، یک نقش آفرینی تک نفره است که بازیکنان در آن زندگی را به عنوان یک دانش آموز در مدرسه معتبر جادوگری تجربه می کنند. داستان بازی در دهه 1800، تقریباً 100 سال قبل از سری کتاب های اصلی می گذرد و داستانی اصلی دارد که توسط تیم توسعه در Avalanche Software ایجاد شده است. متأسفانه این بدان معناست که شما در هاگوارتز با هری، رون یا هرمیون ملاقات نخواهید کرد، اما می‌توانید شخصیت خود را بسازید، در یک خانه مرتب شوید، در کلاس‌ها شرکت کنید و میراث خود را بسازید.

https://www.gamespot.com/articles/jk-rowlings-anti-transgender-stance-and-hogwarts-legacy/1100-6501632/

Lightfall سال ششم بسط برای Destiny 2 است که داستان جدیدی را در شهر سایبرپانک نئونی نئومونا در سیاره نپتون نشان می‌دهد، جایی که افرادی که از سقوط نجات پیدا کرده‌اند، در طول قرن‌ها بدون اطلاع از آخرین شهر، یک کلان شهر ایجاد کرده‌اند. Lightfall شامل دشمنان و متحدان جدید، زیرکلاس Darkness دیگری به نام «Strand» و ویژگی های به روز شده در بازی می شود.

در این ماه همچنین شاهد عرضه سخت افزار جدید در قالب PlayStation VR 2 خواهیم بود. با این حال، من قصد ندارم در این ویدیو به مشخصات این دستگاه بپردازم، بلکه در مورد بزرگترین بازی منتشر شده صحبت می کنیم. برای آن. .

Horizon Call of the Mountain در همان جهان ماجراجویی های Aloy در Horizon Zero Dawn و Forbidden West قرار دارد. این بار، بازیکنان در نقش Ryas، Shadow Carja که از زندان فرار کرده است، بازی می کنند. بازی هم مثل بازی های اصلی سوم شخص نیست، اول شخص و البته کاملا VR است.

بخوانید  آپدیت جدید فروشگاه استیم با محوریت دسته‌بندی‌های شخصی‌سازی‌شده

Atomic Heart، اولین بازی توسعه دهنده Mundfish، یک بازی تیراندازی اول شخص است که در یک واقعیت جایگزین در سال 1955 اتفاق می‌افتد. اتحاد جماهیر شوروی آلمان نازی را به لطف پیشرفت‌های روباتیک شکست داد و اکنون اتحاد جماهیر شوروی از این فناوری برای آسان‌تر کردن زندگی روزمره استفاده می‌کند. این تا زمانی است که هوش مصنوعی انسان ها را روشن می کند و شروع به کشتن همه می کند – کلاسیک.