7 بهترین و خنده دارترین قسمت فیلم Super Mario Bros

آرمیسن در اینجا فقط یک شخصیت فرد آرمیسن را انجام می‌دهد، به این معنی که کرانکی کونگ خشک و طعنه‌آمیز است و خوب بدخلق است. اما شاید مهمتر از همه این باشد که او در مقایسه با سایر شخصیت های اصلی انرژی بسیار کمی دارد – این تضاد لذت شگفت انگیزی است.

گربه ماریو

شرحی ارائه نشده است
کریس پرت و چارلی دی اغلب لهجه‌های مرسوم برادران ماریو خود را به کار نمی‌برند، اما در طول فیلم، ماریو در لحظات کلیدی، معمولاً یک “MAMMA MIA!” من از اکثر این الفاظ ها خوشم نیومد، اما در انتهای فیلم، وقتی ماریو تماماً کتک خورده است اما باید به زودی کاری انجام دهد وگرنه خانه اش در بروکلین ویران خواهد شد، او به زبان می آورد: «بیا برویم! ” قبل از اینکه وارد عملی شوم که من را وادار کرد.

هنگامی که آنها از کونگ ها کمک می گیرند، وقت آن است که هلو و ماریو و بقیه به جنگ بروند. بنابراین آنها یک میانبر را انتخاب می کنند: جاده رنگین کمان. اما آنها نمی‌خواهند معروف‌ترین آهنگ ماریو کارت را بدون تعقیب و گریز منتشر کنند – و اوه من، این یک تعقیب و گریز است.

این برای یک فیلم کودکانه بسیار عجیب است، اما به دلیل گسست چشمگیر بین ناز ستاره و صدای کودک نوپا، و ماهیت آزاردهنده خواسته های او کار می کند. حتی بهتر از آن: با پیشرفت فیلم و افزایش مخاطرات، جنبه‌های نیهیلیستی این Luma Star بیشتر و بیشتر خنده‌دار می‌شوند.

بداخلاق کنگ

تبلیغات در زمینه خود خنده دار است، اما برش خشن از مقدمه فانتزی حماسی به آن ریف مسخره آنقدر شوخی خوبی است که آهنگ را دو برابر خنده دارتر می کند.

بخوانید  جیمز گان نظریه Wonder Woman را در مورد اینکه چه کسی نقش بعدی را بازی می کند، رد می کند

هلو!

نمی دانم “بیا برویم!” در واقع بهتر از نمونه های “Mamma Mia!” اما مطمئنم حداقل شوخی خنده دار تری است.

آیا تا به حال یک تعقیب و گریز واقعا عالی با ماشین در یک فیلم انیمیشنی با بودجه بالا وجود داشته است؟ یکی که واقعا در همان رده بهترین فیلم اکشن زنده ماشین تعقیب و گریز ماشین بود؟ تا الان نه، فکر نمی کنم. اما این سکانس جاده رنگین‌کمان از تمام ترفندهای دوربین سه بعدی و فقط انیمیشنی استفاده می‌کند تا یک سکانس تعقیب و گریز با کیفیت Mad Max: Fury Road ایجاد کند. و همچنین زیباست.

بیا بریم!

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

وقتی صحبت از خانواده کنگ می شود، همه هنوز روی Donkey Kong متمرکز هستند. البته منطقی است، زیرا او شخصیت اصلی در فرانچایز فرعی خود است – اما در فیلم برادران سوپر ماریو، او باید بر پادشاه واقعی کشور کنگ: کرانکی کونگ با صداپیشگی فرد آرمیسن ارجحیت داشته باشد.

ماریو برای اینکه از خانواده کنگ در برابر Boswer کمک بگیرد، باید با Donkey Kong یک به یک مبارزه کند. چیز مهمی نیست، درست است؟ به هر حال، این منشا ماریو در بازی قدیمی Donkey Kong است.

با بازی جک بلک در نقش Bowser، منطقی است که او یک شماره موسیقی داشته باشد. و این شماره موزیکال در اینجا تصنیفی برای پرنسس هلو است – طرح داستان این است که Bowser می‌خواهد پادشاهی قارچ را نابود کند مگر اینکه هلو با او ازدواج کند و این آهنگ بیانگر احساسات وسواس‌آمیز و آزاردهنده او نسبت به او است.

بخوانید  حضور بیش از ۱۴۰ خودرو در بازی Need For Speed Unbound

فیلم Super Mario Bros با یک باز سرد شروع می‌شود که ادامه تسخیر بوسر بر کیهانی را نشان می‌دهد که پادشاهی قارچ در آن قرار دارد – ما یک نسخه فشرده از این صحنه را در اولین تریلر فیلم دیدیم. این مجموعه مخاطرات حماسی داستان و پر از جعلی های جدی است. و سپس به یک آگهی تجاری لوله کشی محلی می رسد که ماریو و لوئیجی از بروکلین را نشان می دهد، با طرحی الهام گرفته از آهنگ موضوع Super Mario Bros Super Show.

پس از سه دهه طولانی، یک فیلم جدید برادران سوپر ماریو از راه رسید – و بسیار عالی است! این انیمیشن با انواع عشق به ماریو آی پی ساخته شده است، اما مهمتر از آن این است که با مهارت و هوش واقعی ساخته شده است. فیلم خوبیه اما خوب هم هست فیلم ماریو.

هنگامی که لوئیجی توسط بوسر دستگیر می شود، او را در یک سیاه چال پیچیده قرار می دهند که در آن هر سلول قفسی است که از زنجیره ای بالای یک گودال گدازه آویزان شده است. در حالی که ممکن است لوئیجی هنوز در اینجا جدید باشد، ظاهراً دیگران برای مدت طولانی در اینجا گیر کرده اند. یکی از این موجودات ستاره آبی لوما با صدای کودکی است که چیزی جز تجربه آغوش شیرین مرگ نمی خواهد.

کم و بیش شبیه یک آهنگ Tenacious D به نظر می رسد. و در این مورد، حتی اگر هلو فقط یک آهنگ اوکی بود، از این ضدبرنامه موسیقی استقبال می شد. اما این نه تنها درست است، بلکه خنده دار است.

بخوانید  فیلمبرداری فصل سوم سریال چاکی از سر گرفته شد

این ستاره آبی لوما افسرده شد

شرحی ارائه نشده است

خوب، معلوم می شود که یک انسان کوچک زمانی که باید با یک میمون غول پیکر با صدای ست روگن روبرو شود، با یک نبرد سخت روبرو می شود. اما راز بقای ماریو، مثل همیشه، در پاور آپ ها نهفته است. و در این مورد، قدرتی که او برای شکست دادن Donkey Kong استفاده می کند، لباس گربه ای از Super Mario 3D World است. شاید شوخی‌های گربه‌ای گاهی کمی آشکار شوند، اما گربه ماریو هنوز هم یکی از بهترین قسمت‌های خارج از میدان چپ در فیلم است.

جاده رنگین کمان

اگر می‌خواهید یک بحث بدون اسپویل به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید این هفته به تئاتر سفر کنید، می‌توانید و باید نقد فیلم Super Mario Bros را بررسی کنید. از GameSpot. در غیر این صورت، در زیر، تعدادی از بهترین لحظات، شخصیت‌ها و سکانس‌های اکشنی را که فیلم Super Mario Bros. همینطور: اسپویلرهای بزرگی برای فیلم Super Mario Bros در پیش است. به شما اخطار داده شد

این تبلیغ لوله کشی برادران سوپر ماریو.