19 فریم بر ثانیه و تیراندازی سوم شخص در سال 2023 و بعد از آن

و اگر این برای شما کافی نیست، Dead Island 2 شما را پوشش داده است و در 28 آوریل منتشر خواهد شد. این دنباله که در ابتدا در سال 2014 معرفی شد، به نظر نمی‌رسد که از ظاهر بازی اول خیلی دور نباشد. استاکر 2 دنباله‌ای است که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم تا فیلم کلاسیک کالت اصلی Stalker: Shadow of Chornobyl محصول سال 2007 باشد.

در ماه مارس، می‌توانید انتظار داشته باشید که دنیای The Day Before، یک بازی بقای دنیای باز MMO که در آمریکای پس از همه‌گیری اتفاق می‌افتد را کشف کنید. کل بسته مانند تلاقی بین The Last of Us و The Division به نظر می رسد، بنابراین طرفدارانی که مشتاقانه منتظر The Division Heartland – یک اسپین آف رایگان – هستند، می توانند در The Day Before گم شوند و منتظر اطلاعات جدید Ubisoft هستند.

عناوین قابل توجه دیگر عبارتند از: RoboCop: Rogue City، یک بازی تیراندازی اول شخص که در آن قانون را در خیابان های جنایت آلود دیترویت قدیمی اجرا می کنید. Wanted: Dead، یک اسلشر-تیرانداز ترکیبی از سازندگان Ninja Gaiden و Dead or Alive. The Finals، یک تیرانداز اول شخص رایگان با مناطق تخریب پذیر. ARC Raiders، یک بازی تیراندازی سوم شخص مشارکتی رایگان است که به شما امکان می دهد با امواج دشمنان مکانیزه مبارزه کنید. و مورد علاقه من: پا خشمگین، یک تیرانداز اول شخص سریع در مورد لگد زدن به الاغ.

این دو بازی اول انحصاری ایکس باکس هستند، نسخه‌های گیم پس که در روز اول درباره آن صحبت شده است: Starfield و Redfall. آنها همچنین دو نفر اول در این لیست هستند که تاریخ انتشار دقیقی ندارند، اما هنوز برای مدتی در سال 2023 در زمان ضبط این ویدیو تایید شده است. اما به همان اندازه که این بازی ها عالی هستند، اجازه دهید در مورد دو بازی که می توانید زودتر بازی کنید صحبت کنیم. در فوریه، Atomic Heart را در 21 و Destiny 2: Lightfall را یک هفته بعد در 28 ام دریافت خواهید کرد.

بخوانید  بهترین های سال 2023: صفحه ارتقاء Super Mario RPG ثابت می کند که ArtePiazza این ماموریت را درک می کند

اگر به دنبال راه‌های دیگری برای معاشرت با دوستان خود هستید، Hyenas، Exoprimal یا Payday 3 را بررسی کنید. اگر به یک بازی دزدی قبلی نیاز دارید – که مربوط به GTA نیست – ممکن است Crime Boss: Rockay City برای شما جالب باشد. 28 مارس منتشر می شود. آیا به دنبال یک بازی هیجان انگیز مدرسه قدیمی هستید؟ برای Warhammer 40,000: Boltgun چشمانتان را باز کنید. در جنبه مدرن تر، Warhammer 40,000: Space Marine 2.