10 ترابایت فضای ابری فقط با 100 دلار برای مدت زمان محدود دریافت کنید

ذخیره سازی ابری روشی مناسب برای ذخیره و دسترسی به فایل ها در هر دستگاه و در هر نقطه از جهان است. اما ذخیره سازی ابری نیز می تواند گران باشد. پس از استفاده از 15 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان Google Drive، می‌توانید محدودیت خود را از طریق طرح اشتراک افزایش دهید. در حالی که 20 دلار در سال برای 100 گیگابایت خیلی بد نیست، اگر به فضای زیادی نیاز داشته باشید، این قیمت می تواند سر به فلک بکشد. به عنوان مثال، یک برنامه ذخیره سازی 10 ترابایتی 100 دلار در ماه هزینه دارد.

10 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری احتمالاً بیشتر از نیاز بیشتر مردم است، اما این بد نیست که هرگز نگران تمام شدن فضای ذخیره سازی نباشید.

خوشبختانه، اگر بدانید کجا باید نگاه کنید، گزینه های بسیار مقرون به صرفه تری وجود دارد و اکنون می توانید یک برنامه ذخیره سازی 10 ترابایتی برای Degoo Premium تنها با 100 دلار دریافت کنید . بهترین بخش این معامله؟ این پرداخت یک بار است، بنابراین در آینده نگران هزینه های اضافی نخواهید بود.

افشاگری: معاملات GameSpot ویترین فروشگاه توسط یکی از شرکای وابسته GameSpot، StackCommerce اداره می شود. اگر با سفارش خود مشکلی دارید لطفا مخاطب StackCommerce.

این تخفیف در GameSpot Deals (از طریق StackCommerce) در دسترس است. Degoo رابط کاربری آسانی دارد و مخصوصاً برای پشتیبان‌گیری از عکس‌ها عالی است. شما می توانید Degoo را روی دسکتاپ یا لپ تاپ و همچنین در دستگاه های تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید.

بخوانید  فیلمبرداری Mortal Kombat 2 به پایان رسید

Degoo از تعداد نامحدودی دستگاه پشتیبانی می کند، اما باید توجه داشت که محدودیت حجم فایل 1 گیگابایتی دارد که ممکن است برای برخی مشکل ساز باشد. فایل‌های شما با هر بار دانلود پشتیبان‌گیری می‌شوند و با رمزگذاری 256 بیتی AES ایمن می‌شوند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.