ویدیوی The Last Of Us Blooper یک لحظه بسیار، بسیار غم انگیز، بسیار، بسیار خنده دار را ایجاد می کندسریال The Last of Us شبکه HBO اولین فصل خود را به پایان رسانده است و به همین مناسبت، پدرو پاسکال، ستاره سینما، تعدادی عکس از پشت صحنه و یک عکس احمقانه از یکی از احساسی ترین لحظات پایانی را به اشتراک گذاشته است. اسپویلرهای The Last of Us و The Last of Us Part II در زیر دنبال می شوند.

بازیگر جوئل با انتشار پستی در اینستاگرام، عکس‌هایی از خودش، بلا رمزی و کریگ مازین مجری برنامه در حال تفریح ​​و ژست‌های احمقانه به اشتراک گذاشت. پاسکال همچنین یک ویدیوی احمقانه از سکانس پایانی فصل 1 را به اشتراک گذاشت، جایی که جوئل از الی التماس می‌کند که مسیر پیش رو را درک کند و بپذیرد. اما او نمی تواند دیالوگ کامل را پشت سر بگذارد و در یکی از احساسی ترین و تاثیرگذارترین سکانس های پایانی فصل به خنده می نشیند.

در حال پخش: شکست نهایی The Last of Us: مناظره بزرگ جوئل، مصاحبه مرل دندریج

بدیهی است که آنها از این برداشت استفاده نکردند، و اجرای نهایی که وارد قسمت شد فوق‌العاده صمیمانه و تکان دهنده است. این گواهی بر مهارت‌های بازیگری آن‌ها است که پاسکال و رمزی می‌توانند در یک لحظه بسیار بامزه و احمق باشند و لحظه‌ای دیگر یک حرکت پایانی باورنکردنی انجام دهند.

پاسکال و رمزی برای فصل دوم The Last of Us بازگشته اند، اما انتظار نمی رود که حضور پاسکال زیاد طول بکشد. او در شروع قسمت دوم The Last of Us توسط ابی با چوب گلف کشته شد و این شخصیت نیز قرار است در برنامه تلویزیونی بمیرد.

رمزی خودش به مدت کوتاهی با پاسکال برای فصل دوم اشاره کرده و در مصاحبه ای گفته است که از انتخاب الی و بازی دوباره در کنار پاسکال هیجان زده است، اما فقط “کمی”.

Neil Druckmann از Naughty Dog می گوید که فصل سوم آن نیز در راه است، بنابراین طرفداران چیزهای بیشتری باید منتظر باشند. برای اطلاعات بیشتر، خلاصه بازی GameSpot را در مورد همه چیزهایی که درباره The Last of Us فصل 2 می دانیم، بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.