وضعیت آشفته الی در آکادمی نظامی Phaedra در قسمت هفتم The Last of Us

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، می دانیم که HBO تریلر تبلیغاتی جدیدی از قسمت هفتم فصل اول سریال لایو اکشن The Last of Us (The Last of Us) را به اشتراک گذاشته است. لیزا جانسون چرخ قسمت 7 و سناریویش را داشت نیل دراکمن به میدان اخاذی تبدیل شده است. قسمت بعدی اقتباس تلویزیونی Last of Us در تاریخ 8 اسفند 1401 (26 فوریه 2023) از شبکه HBO برای بینندگان نمایش داده خواهد شد.

کریک مازنخالق سریال چرنوبیل و نیل دراکمن خالق سری بازی The Last of Us به عنوان تهیه کننده و نویسنده اجرایی سریال Last of Us فعالیت می کنند.بخش تلویزیونی Sony Pictures این اقتباس تلویزیونی را با همکاری پلی استیشن پروداکشنز تولید کرده است. اسد قزلباش و کارتر سوان از پلی استیشن پروداکشنز کارولین اشتراوسرئیس استودیو ناتی داگ و ایوان ولز آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی این پروژه کار کردند.

تریلر تبلیغاتی جدید به قسمتی با محوریت الی اشاره می کند که در آن رایلی با نقش آفرینی نقش آفرینی می کند طوفان نی پرداخت خواهد شد؛ شخصیتی که مدت هاست طرفدارانش منتظر ماجراها بودند. این تریلر بینشی از گذشته الی در آکادمی نظامی Phaedra می دهد و صحنه ای به یاد ماندنی را بین الی و رایلی در مرکز خرید به نمایش می گذارد. بسته الحاقی The Left Behind (قطع شده) از اولین نسخه بازی The Last of Us برای تولید قسمت 7 این سری اقتباس شد.

پدرو پاسکال به عنوان جواهرات، بلا رمزی در نقش الی، آنا تورو مثل تس، گابریل لونا مثل تامی، روتین وسلی مثل مریم مرل دندریج مثل مرلین، نیکو پارکر مثل سارا نیک آفرمن مثل بیل، مری بارتلت مثل فرانک، استورم رید مثل رایلی، لامار جانسون در نقش هنری کوین وودارد مثل سام، ملانی لینسکی مثل کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از جمله بازیگران سریال The Last of Us هستند.

بخوانید  در اینجا دو کارت جدید از نسخه بعدی Magic: The Gathering Commander Masters وجود دارد

دانلود فیلم آپارات

HBO تریلر تبلیغاتی جدیدی از قسمت هفتم The Last of Us با عنوان Left Behind منتشر کرده است که بینشی از گذشته الی ارائه می دهد.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه HBO آمده است: “داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن می گذرد. ​​یک بازمانده سرسخت به نام جول برای نجات الی، دختری 14 ساله از یک منطقه خالی از سکنه در قرنطینه استخدام می شود. آنچه در دره کار ساده ای به نظر می رسد به سرعت به یک سفر احساسی و خشونت آمیز تبدیل می شود و آنها باید از سراسر ایالات متحده عبور کنند و برای زنده ماندن فقط به یکدیگر تکیه کنند.