بازی Dead Island 2 دوباره به تعویق افتادبازی Dead Island 2 برای مدت طولانی در حال توسعه بوده است و دنباله آن برای چندین سال از رادار خارج شده بود، اما اخیراً با تاریخ انتشار 2023 دوباره ظاهر شد. اکنون بازی دوباره به تعویق افتاده است – اما امیدوارم برای آخرین بار – با تاریخ انتشار جدید 28 آوریل 2023.

بازی زامبی اولین بار در سال 2014 برای عرضه در سال 2015 معرفی شد، اما با تاخیرهای مکرر از جمله از دست دادن توسعه دهنده آن مواجه شد. بازی پس از آن سال‌ها ساکت شد، و اخبار کافی برای اطمینان به طرفداران بود که در آن زمان هنوز در حال توسعه بود.

Dead Island 2 سرانجام در اوایل سال جاری دوباره ظاهر شد، تریلر جدیدی منتشر کرد و تاریخ انتشار 3 فوریه 2023 را اعلام کرد، اما طبق اعلامیه ای که در حساب توییتر بازی منتشر شده است، اکنون به 28 آوریل عقب افتاده است. محتوای اعلامیه این است. هیچ چیز پیشگامانه ای نیست، استودیو توضیح می دهد که به زمان بیشتری برای صیقل دادن بازی نیاز دارد تا برای عرضه آن آماده شود.

در این اطلاعیه آمده است: “طنز تاخیر در Dead Island 2 بر ما گم نشده است و ما به همان اندازه شما ناامید هستیم.” تأخیر تنها 12 هفته کوتاه است و توسعه در حال حاضر در مرحله نهایی است؛ ما زمان لازم را صرف می‌کنیم تا مطمئن شویم که می‌توانیم بازی‌ای را منتشر کنیم که به انتشار آن افتخار می‌کنیم.»

این پست همچنین یک نمایش جدید Dead Island 2 را اعلام کرد که تریلر و گیم پلی جدیدی را در تاریخ 6 دسامبر ارائه خواهد کرد تا به طرفدارانی که اکنون کمی بیشتر منتظر این بازی هستند کمک کند. با این حال ما قبلاً هفت سال برای این بازی منتظر بوده ایم ما می توانیم آن را 12 هفته دیگر انجام دهیم.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.