WoW Wrath Of The Lich King کلاسیک ایجاد شوالیه های مرگ را دشوارتر می کند

بلیزارد در حال برداشتن گام‌های بزرگ‌تری برای مبارزه با مشکل ربات‌بندی World of Warcraft Classic است، از جمله مسدود کردن تقریباً 120000 حساب کاربری و بازگرداندن محدودیت‌هایی برای ایجاد و بازی به عنوان کلاس محبوب Death Knight بازی.

بلیزارد تا حد زیادی در مورد برنامه های خود برای WoW Classic در سال 2023 سکوت کرده است، اما چند خط کد در دامنه آزمایشی عمومی برای گسترش فعلی Dragonflight WoW، شواهدی از اخبار مربوط به عاقبت، احتمالاً مربوط به سرور “هاردکور” رسمی را نشان می دهد. به زودی.

در پستی در مورد خشم لیچ کینگ کلاسیک انجمن هابلیزارد گفت که نزدیک به 120000 “اکانت مخرب” را از سرورهای Wrath Classic و Classic Era بازی ممنوع کرده است. اغلب “ده ها هزار حساب در هفته”.

واکنش جامعه به این خبر متفاوت بود. از یک طرف، بازیکنان اشاره کرده بودند که از زمانی که بلیزارد این حرکت را اعلام کرد، توانایی اکانت‌های جدید بدون شخصیت‌های موجود در سطح 55 برای ایجاد شوالیه‌های مرگ توسط کیکرها و “اکانت‌های مخرب” مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد. به نظر می رسد که این مشکل با گذشت زمان بدتر شده است، زیرا چندین سازنده محتوای WoW مانند آن هستند متاگوبلین و ویلی مشکل را در چند ماه گذشته ثبت کنید.

اما این بار بلیزارد از این هم فراتر رفته است. زمانی که Wrath of the Lich King ابتدا در سال 2008 راه اندازی شد، بازیکنان باید قبلاً یک شخصیت سطح 55 را در همان سروری که می خواستند یک شوالیه مرگ بسازند، داشته باشند. با این حال، این مورد برای راه اندازی Wrath Classic نبود، جایی که بلیزارد به هر حساب اجازه می داد بدون هیچ محدودیتی یک شخصیت Death Knight ایجاد کند. این به این دلیل بود که بلیزارد می‌خواست به بازیکنان اجازه دهد با دوستان خود بازی کنند و مستقیماً به Wrath Classic بپرند بدون اینکه نیازی به صرف ده‌ها ساعت برای سطح‌بندی محتوا در نسخه پایه WoW داشته باشند.

بخوانید  رتبه بندی پوسته های Battle Pass فصل 4 Fortnite

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اما، همانطور که Garrosh Hellscream یک بار گفت، “زمان در حال تغییر است.” بلیزارد اکنون محدودیت‌های اولیه پیرامون شوالیه‌های مرگ را در کنار تعمیرات منطقه‌ای در ۲۱ مارس به منظور مبارزه با بازیگران بد بازمی‌گرداند.

بلیزارد می نویسد: “اجازه دادن به هر حساب کاربری برای دسترسی به Death Knights – حتی اگر آنها شرایط تاریخی را برآورده نمی کردند – مهم بود.” با این حال، اکنون که دوره اولیه شروع به کار گذشته است، دیگر نمی‌خواهیم اجازه ایجاد نامحدود شوالیه‌های مرگ در حساب‌های جدید را بدهیم. این یک بردار وسوسه‌انگیز برای بازیگران مخرب برای ورود به بازی است و خیلی سریع شروع به ماینینگ می‌کنند.»

بازیکنان حاضر در بازی subreddit توجه داشته باشید که ممنوعیت ایجاد آسان شوالیه‌های مرگ احتمالاً فقط باعث می‌شود که افراد مزاحم از بازی پولی استفاده کنند سرویس تقویت شخصیت، سرویسی که مدت هاست یکی دیگر از موارد اختلاف در جامعه WoW Classic بوده است. به طور کلی، به نظر می‌رسد که بازیکنان از اقدام بلیزارد خوشحال هستند، اما شک دارند که بازگشت محدودیت‌ها در اطراف شوالیه‌های مرگ، تغییرات پایداری را به همراه داشته باشد. خود بلیزارد در پستی که محدودیت‌های شوالیه مرگ را اعلام می‌کند اعتراف می‌کند که نبرد با باتینگ کمی یک مبارزه بی‌پایان است و می‌نویسد: «تا زمانی که تقاضا برای طلا و سایر خدماتی وجود داشته باشد که بازیکنان مایل به پرداخت پول واقعی باشند». . ، این بازیگران بدخواه مدام برمی گردند.”

بخوانید  پیشنهاد ایسوزو برای تامین انرژی سیستم های RTX 4090 و RX 7900 XTX