CoD: Modern Warfare 2 – How to Beat Raid Episode 2

این قسمت را کامل کنید با یک پوسته اپراتور کلاسیک Captain Price Bad Boonie به شما پاداش می دهد. شما هم دریافت می کنید XP، یک توکن XP دو سلاح، و یکی از هفت جایزه تصادفی. این می تواند یک نشان، طلسم سلاح، کامو، صفحه بارگیری یا موارد دیگر باشد.

برای زمان بندی مناسب، دونده را در قفل درب، دیگری در پانل دریچه گاز و سومی را در پانل برای باز کردن قفل درب قفل هوا بخواهید.. در اینجا به ارتباط خوبی نیاز دارید زیرا هر دو پنل باید دکمه های خود را همزمان فشار دهند. این درب را باز می کند و گاز را به موقع از مقصد دونده خارج می کند. دونده همچنین باید به محض باز شدن برای دویدن آماده باشد.

در از پله‌ها پایین است، درست فراتر از صفحه کنترل قفل هوا
در از پله‌ها پایین است، درست فراتر از صفحه کنترل قفل هوا

در مرحله بعد، راه خود را از طریق یک راهرو طولانی طی خواهید کرد، که به منطقه کوچکی که شبیه چاه آسانسور است ختم می شود. این ایست بازرسی نهایی شماست. در انتهای این راهرو دری وجود دارد که از آن عبور خواهید کرد.

این منطقه به فضای بسیار بزرگ تری پر از دشمنان باز می شود. آنها را پاک کنید و به دنبال یک طناب پیشرو باشید. مواظب دشمنان دیگری باشید که در اینجا منتظرند. با زیپ به سطح بعدی بروید و طناب دوم را خواهید دید که بالاتر می رود. قبل از اینکه بتوانید این طناب را ببندید، باید آتش شلیک سوپاپ را خاموش کنید. بسیار شبیه دریچه های بخار قبلی عمل می کند.

دشمنان بیشتری در طبقه همکف منتظر شما هستند. تمام دشمنان را از بین ببرید و اتاقی با ذخیره مهمات و زره خواهید داشت. دوباره انبار کنید و به دری که برای شما رزرو شده است بروید.

از دریچه های جلوی خود بخیزید، و در نهایت منطقه به یک کنترل پنل باز می شود که در آن می توانید با سه دکمه قرمز برای “Initiate Vent Sequence” تعامل کنید. ابتدا دشمنان منطقه را از بین ببرید. سپس هر کدام باید با یکی از دکمه ها تعامل داشته باشید و همه آنها باید همزمان لمس شوند.

پانل کنترل برای پازل پرش
پانل کنترل برای پازل پرش

در را به داخل یک تونل تاریک دنبال کنید. این یک ایست بازرسی دیگر استو در اینجا با دشمنان بیشتری مبارزه خواهید کرد. آنها را پاک کنید و به دنبال سوراخی باشید که به پایین منتهی می شود.

توصیه: ابتدا بدترین دکل/کلاهنورد خود را بفرستید و بهترین بازیکن خود را در پایین شیر بگذارید. اگر آخرین نفر بیفتد، به پایین سیلو (ابتدای سطح) پرتاب می شود و برای احیای آنها باید یک نفر پایین بیاید.

این دومین قسمت از پنج قسمت فصلی است، با یک قسمت Raid جدید برای هر فصل از Modern Warfare 2.

نحوه تکمیل قسمت 2

به بالای سیلو موشک برسید

این به بخش سیلو دیگری منجر می شود که برای بالا رفتن از آن نیاز به صخره نوردی و پارکور دارد. یک قایق‌ران پشت سر شما می‌آید، اما در اینجا خیلی بد نیست که با آن مقابله کنید. جوگرنات را بیرون بیاورید و می توانید صعود خود را آغاز کنید.

دریچه پایینی برای دریچه بخار
دریچه پایینی برای دریچه بخار

فصل 2 Reloaded از راه رسید، ادامه روایت پس از عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 با معرفی قسمت دوم Raid. راهنمای جامع ما به شما نشان می دهد که چگونه حمله را کامل کنید و پاداش های منحصر به فرد قسمت را دریافت کنید.

بخوانید  Bandai Namco: Tekken 8 قبل از آوریل 2024 منتشر خواهد شد

Raid در Modern Warfare 2 چیست؟

(همچنین، دیوار سمت راست با پانل‌های کنترل دسته‌ای از شیشه است، بنابراین می‌توانید در واقع به قسمت‌هایی از اتاق‌هایی که مسابقه‌دهنده در آن پیشرفت می‌کند نگاه کنید.)

توصیه: باز هم، ارسال بدترین پلتفرم/پرش در ابتدا می تواند مفید باشد. به این ترتیب با آنها همگام می شوید.

از آنجا شما یک مسیر خطی را با دشمنان دنبال خواهید کرد. آنها را بیرون بیاورید و ادامه دهید تا به یک راه پله برسید. پایین پله ها دارای یک جعبه زره برای پر کردن بشقاب ها و اقلامی مانند بوست شات روی میز است. قبل از ادامه، تمام وسایل خود را در اینجا دوباره ذخیره کنید.

عبور از در، یک تایمر را فعال می کند. شما باید از میان امواج دشمنان عبور کنید و اکنون نمی توانید به عقب برگردید، زیرا دیواری از گازهای سمی پشت سر شما بلند می شود. در اینجا انباشته ای از صفحات زرهی وجود خواهد داشت، اما سریعاً آن را دوباره ذخیره کنید.

شما به سمت دشمنان زره پوشی که در بالا منتظر شما هستند صعود خواهید کرد. آنها را بیرون بیاورید و فقط فلش ​​های مشخص شده روی دیوارها را به سمت یک مسیر سربالایی شیب دار دنبال کنید. دریچه هایی وجود دارند که در فواصل زمانی بخار را به بیرون پرتاب می کنند و شما را نمی کشد اما سرعت شما را کاهش می دهد.

با این حال، دریچه‌های بخار وجود دارد که مانع این افزایش می‌شود. یک نفر باید در دریچه نزدیک نردبان بماند، در حالی که دو نفر دیگر از کنار سیلو بالا می روند تا به اولین سکوی سفیدی برسند که روی آن بایستند. دریچه دیگری در بالا وجود دارد که نفر اول می تواند با آن تعامل داشته باشد و به آخرین نفر کمک کند بخار را عبور دهد.

از یک پله پایین بروید و دشمنان بیشتری برای از بین بردن در مسیری وسیع تر خواهید داشت. لازم نیست همه آنها را بکشید، اما باید آنقدر بکشید که بدون شلیک گلوله به جلو حرکت کنید. به انتهای دیگر مسیر بدوید، از چند پله بالا بروید، و باید بر روی دیوار نیمه شکسته روبروی خود، یک Breaching Charge بکارید.

تونل نهایی منتهی به دکمه قفل هوا
تونل نهایی منتهی به دکمه قفل هوا

پس از جمع بندی، شما در داخل سیلو موشک از جایی که کار را متوقف کردید خواهید بود. شما باید سیلو را بسازید. یک نردبان زرد رنگ و چند تاقچه برای رسیدن به سطح بالایی خواهید دید.

Raids داستان کمپین Modern Warfare 2 را ادامه می‌دهد و یک حالت سه‌گانه با ترکیبی از اهداف مخفی کاری، اکشن و حل پازل است. قسمت اول در 14 دسامبر با بارگذاری مجدد فصل 1 راه اندازی شد، و اگر هنوز مایل به بررسی داستان و باز کردن پوسته اپراتور Gaz هستید، در اینجا راهنمای کامل قسمت 1 ما: Atomgrad است. با این حال، اگر بخواهید به قسمت دوم بروید، خلاصه داستان را دریافت خواهید کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

دیوار را بشکنید، از پله ها بالا بروید و به جلو حرکت کنید تا از گاز جلوگیری کنید. تونل دیگری پیش روی شماست که دشمنان بیشتری باید از آن عبور کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به کنترل پنل در انتهای تونل برسید و با دکمه قرمز تعامل کنید. همه بازیکنان باید آنجا باشند تا دکمه را فشار داده و قسمت Raid را کامل کنند.

بخوانید  بازسازی Until Dawn در رویداد State of Play معرفی شد

پاداش های حمله

دو بازیکن باید در کنترل پنل بمانند. (در اینجا دشمنان دائمی وجود دارند، پس برای مبارزه آماده باشید) این دو نفر مسئول هدایت “دونده” از طریق در قفل شده و از طریق یک بخش زمان بندی شده 40 ثانیه هستند.

پنل کنترل تهویه گاز
پنل کنترل تهویه گاز

از طرف دیگر از طناب بالا بروید و با یک پازل پرش مشابه دیگر روبرو خواهید شد. هر سه دکمه دریچه هوا را به صورت همگام فشار دهید، اما این بار باید به روی جلدهای قرمز سمت چپ بپرید، سپس به جلد چهارم در سمت راست بروید. این به شما امکان می دهد از لوله زرد سمت راست بالا بروید تا بالاتر بروید. در بالای لوله زرد صبر کنید تا یک درب مستقیماً در جلوی شما باز شود، روی آن بپرید، سپس سکوهای دیگر را در طرف دیگر خواهید دید. به سمت دیگر بپرید و چهار پرش به پایین خط ادامه دهید، سپس باید به دنبال یک سکوی نهایی در پایین سمت راست باشید. به آنجا بروید و از این بخش پلتفرمینگ عبور خواهید کرد.

برای ادامه، از درهای آبی دوتایی عبور کرده و با یک نردبان به داخل یک تونل فرود بروید. این به شما یک نقطه کنترل می دهد.

بازیکنان دو و سه باید در قفل شده خود منتظر بمانند (دری که دونده در ابتدا از آن استفاده می کرد)، و دونده باید چند دشمن را بیرون بیاورد، به پانل دریچه گاز برود، گاز را خاموش کند، سپس به سمت دکمه در قفل هوا بدود. . شما نمی توانید نگران دشمنان باشید یا زمانی را برای تغییر موقعیت خود در اینجا اختصاص دهید. شما باید مستقیماً از پانل دریچه به پانل قفل هوا بپرید، در غیر این صورت آنها زمان کافی برای عبور از اتاق پازل را نخواهند داشت.

شما همچنین گزینه بازی در سختی کهنه سرباز را باز می کنید، که به یک طرح سلاح سفارشی و یک وسیله آرایشی تصادفی دیگر برای تکمیل پاداش می دهد.

این شما را به اتاق پازل مانند دیگری می برد. برای از بین بردن این اتاق، سه پنل کنترل وجود دارد که در اینجا می توان با آنها تعامل داشت.

  • اولین مورد در سمت راست شما با تایمر 4 ثانیه ای گازهای سمی را حذف می کند
  • در ادامه یکی را خواهید یافت که فن ها را خاموش می کند
  • و سومی درب قفل هوا را در پایین تر از مسیر باز می کند

دونده باید در یک اتاق به سرعت بپرد و با دقت اطراف مناطقی را با تله های برقی ببافد. اما همیشه به حرکت رو به جلو ادامه دهید. اتاق دوم مملو از آب است و دونده باید از بالای پایانه های کامپیوتر عبور کند تا به طرف مقابل اتاق برسد. دست زدن به آب شما را شوکه می کند و سرعت شما را کاهش می دهد. دونده باید زمانی که می خواهد به طرفداران برسد ارتباط برقرار کند تا هم تیمی بتواند بدود و طرفداران را در صفحه کنترل میانی خاموش کند.

بخوانید  آزمایش تاج خورشیدی نامحدود رانندگی به سال 2024 موکول شد

این به این معنی است که یکی از هم تیمی ها باید در زیر با دریچه بسته بماند، در حالی که دو نفر دیگر بسته شوند. زمان در اینجا بسیار مهم است. به محض اینکه نشانه صوتی به شما می گوید آتش خاموش شده است، باید آماده تعامل با فایل فشرده باشید. سپس هم تیمی های طبقه بالا باید دریچه ای را برای فرد طبقه پایین بیابند و ببندند.

رسیدن به کلاهک موشک

توصیه: دونده سخت ترین کار را دارد، بنابراین بهترین دونده و تفنگدار خود را برای زنده ماندن از آن بفرستید. یا هرکسی که بیشترین پلاک های زرهی را دارد بفرستید یا پزشکی را با خود احیا بفرستید.

یکی از سه فن (تصادفی است) خاموش می شود و رانر باید از پره های فن عبور کند. دونده وارد اتاق جدیدی می شود، جایی که باید برق را دور بزند و از جعبه ها بالا برود تا به اتاق دیگری با در برسند. سوارکار هنگام نزدیک شدن به درب باید سریع ارتباط برقرار کند، بنابراین دکمه درب قفل هوا را می توان دوباره فشار داد تا قفل باز شود.

اتاق هواکش سیل زده
اتاق هواکش سیل زده

از آنجا، دونده اساساً در یک کپی از اتاقی است که دو بازیکن دیگر در آن هستند. آنها وظیفه دارند از سه پنل کنترل به تنهایی برای کمک به دو نفر دیگر در همان اتاق ها استفاده کنند، و همه اینها در حالی است که دشمنان در حال شلیک هستند. بر روی آنها

بازیکنان دو و سه باید در اتاق پیشرفت کنند، در هنگام حضور در فن با هم ارتباط برقرار کنند، و دونده باید فن را خاموش کند، سپس در کنار پانل منتظر بماند تا قفل هوا در صورت نیاز در را باز کند.

بازیکنان دو و سه می توانند به دونده کمک کنند تا دشمنان باقی مانده در منطقه را از بین ببرد. همیشه سخت است، بنابراین به هم بچسبید و در صورت لزوم از پوشش برای احیای خود استفاده کنید. در اینجا حداقل یک مینی تفنگ در دست خواهد بود.

هنگامی که این کار به درستی انجام شود، درب های بزرگ قرمز دریچه در سمت چپ باز می شود تا بتوانید به پایین بپرید و به طرف دیگر برسید. ممکن است چند تلاش طول بکشد. این بر اساس زمان و وزن است، به این معنی که شما باید به سرعت حرکت کنید و نمی توانید روی یک پلت فرم با یکی از هم تیمی های خود بایستید. این یک ایست بازرسی است، بنابراین اگر بمیرید، دوباره در اینجا بازپرداخت خواهید کرد.

سه دکمه قرمز را همزمان فشار دهید و جلدهای قرمز باز می شوند. فقط کافی است تمام پوشش ها را مرور کنید تا شما را به شکل U در اطراف ناحیه منحنی کنید. خیلی به این یکی نیست، فقط سریع باشید و از جمع شدن روی یک پلتفرم خودداری کنید.

در را باز کنید تا به جلو حرکت کنید و تونلی از دشمنان را پاک کنید. تونل به نردبان دیگری منتهی می شود که به داخل یک تونل کوچکتر فرود می آید. رها کنید و با یک پازل پرش دیگر روبرو خواهید شد.