WoW: بازیکنان کلاسیک Wrath Of The Lich King به زودی 50% تقویت XP دریافت خواهند کرد

در حال پخش: شروع کار با Wrath Classic | بازگشت به Northrend

در دیگر اخبار WoW، نسخه مدرن این بازی به تازگی آخرین الحاقیه خود را در قالب Dragonflight دریافت کرده است. بلیزارد برای کسانی که برای تماشای محتوای Dragonflight در Twitch کوک می شوند، برنامه های Twitch drop های مختلفی ارائه می دهد، با اولین حمله برنامه توسعه برای هفته 12 دسامبر برنامه ریزی شده است. در بررسی در حال انجام Dragonflight GameSpot، ما آخرین توسعه MMO طولانی مدت بلیزارد را “هم آشنا و هم تازه” نامیدیم و تحت تاثیر قرار گرفتیم که چگونه سیستم های قدیمی مانند استعدادها و حرفه ها را بازسازی می کند.

بخوانید  خاموشی دوباره سرورهای نسخه PC بازی Dark Souls 3

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

این آخرین رویداد تا 16 ژانویه 2023 ادامه خواهد داشت و بیش از یک ماه به بازیکنان افزایش یافته XP می دهد. مثل بلیزارد ملاحظات، این رویداد “زمان عالی برای پایان دادن به یک شخصیت، ایجاد شخصیت جدید یا دعوت از دوستان برای پیوستن به شما در ماجراجویی” است. برخلاف WoW مدرن، جایی که رسیدن به حداکثر سطح در یک بسط جدید می‌تواند چند ساعت طول بکشد، تراز کردن در WoW کلاسیک فرآیندی بسیار طولانی‌تر است که اغلب در روزهای بازی اندازه‌گیری می‌شود، نه بعد از ظهر.

راه‌اندازی بازی Wrath of Lich King Classic در ابتدا بدون مشکل پیش نمی‌رفت، با صف‌های سرور بزرگ بسیاری از بازیکنان را مجبور کرد ساعت‌ها منتظر بمانند تا بتوانند در طول یک یا دو هفته اول درخواست وارد شوند. اکنون که Wrath of the Lich King Classic بیش از دو ماه است که زنده است، این مشکلات تا حد زیادی حل شده است.

این رویداد که Joyous Journeys نام دارد، تمام دستاوردهای XP را، چه از کشتن هیولاها یا چرخش در کوئست ها، تا سقف 80 سطح توسعه افزایش می دهد. رویداد مشابهی قبل از انتشار بازی Wrath of the Lich King Classic در 26 سپتامبر رخ داد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا سرعت شخصیت‌های جدید را افزایش دهند یا کلاس جدید Death Knight را قبل از راه‌اندازی الحاقیه ارتقا دهند.

بخوانید  مدیران جدید مایکروسافت برای آینده ویندوز و سرفیس چه در ذهن دارند؟

قطع كردن:

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید