WoW: بازیکنان کلاسیک Wrath Of The Lich King به زودی 50% تقویت XP دریافت خواهند کرد

بلیزارد هنوز اعلام نکرده است که اولین وصله اصلی این الحاقیه، Secrets of Ulduar، چه زمانی منتشر خواهد شد، اما زمانی که منتشر شود، تغییرات قابل توجهی در آن وجود دارد. در کنار Ulduar Raid، نسخه های جدید و دشوارتر Heroic Dungeons با نام Titan Rune Dungeons معرفی خواهند شد که به غارت با کیفیت Raid پاداش می دهند.

قطع كردن:

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

این آخرین رویداد تا 16 ژانویه 2023 ادامه خواهد داشت و بیش از یک ماه به بازیکنان افزایش یافته XP می دهد. مثل بلیزارد ملاحظات، این رویداد “زمان عالی برای پایان دادن به یک شخصیت، ایجاد شخصیت جدید یا دعوت از دوستان برای پیوستن به شما در ماجراجویی” است. برخلاف WoW مدرن، جایی که رسیدن به حداکثر سطح در یک بسط جدید می‌تواند چند ساعت طول بکشد، تراز کردن در WoW کلاسیک فرآیندی بسیار طولانی‌تر است که اغلب در روزهای بازی اندازه‌گیری می‌شود، نه بعد از ظهر.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

در دیگر اخبار WoW، نسخه مدرن این بازی به تازگی آخرین الحاقیه خود را در قالب Dragonflight دریافت کرده است. بلیزارد برای کسانی که برای تماشای محتوای Dragonflight در Twitch کوک می شوند، برنامه های Twitch drop های مختلفی ارائه می دهد، با اولین حمله برنامه توسعه برای هفته 12 دسامبر برنامه ریزی شده است. در بررسی در حال انجام Dragonflight GameSpot، ما آخرین توسعه MMO طولانی مدت بلیزارد را “هم آشنا و هم تازه” نامیدیم و تحت تاثیر قرار گرفتیم که چگونه سیستم های قدیمی مانند استعدادها و حرفه ها را بازسازی می کند.