Wo Long: Fallen Dynasty پنج میلیون کاربر دارد

تیم نینجا اعلام کرد که Wo Long: Fallen Dynasty به رکورد جدیدی از بازیکنان رسیده است.

در حالی که Team Ninja برای انتشار Rise of the Ronin آماده می شود، عناوین قبلی آنها همچنان رکوردهای جدیدی را به ثبت می رساند. در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که تعداد کاربران Wo Long: Fallen Dynasty از مرز پنج میلیون کاربر در سراسر جهان گذشته است. این بازی RPG که توسط خالق Ninja Gaiden و Nioh ساخته شده است، در طول سقوط سلسله هان در دوران افسانه ای سه پادشاهی می گذرد.

Wo Long: Fallen Dynasty برای سری Xbox در دسترس خواهد بود این بازی دارای مکانیک های جدیدی مانند روحیه است که سختی رویارویی با دشمنان را مشخص می کند. بازی تاکید بیشتری بر مکانیک های جداسازی دارد و بازیکنان می توانند با کاهش روحیه به اهداف ضربات سنگینی وارد کنند.

Wo Long: Fallen Dynasty از همان ساختار ماموریت خطی سری بازی های Nioh استفاده می کند. این بازی از زمان عرضه میزبان به‌روزرسانی‌ها و کراس اوورهایی با Nioh 2 و Lies of P بوده است. ماه گذشته، Wu Long's Complete Edition منتشر شد که شامل بازی پایه و محتوای Season Pass (شامل سه مجموعه زره و بسته های الحاقی داستان) می شود. در گذشته استودیو Team Ninja گفته بود که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت دنباله ای برای این بازی وجود ندارد.

بخوانید  بازی های بزرگ جذاب بیشتری در راه گیم پس هستند