Warhammer 40K: نسخه کنسولی Darktide با تاخیر مواجه شد | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

ما خواهیم دید که بازی 25 ساله امروز چگونه در پایان هفته سقوط خواهد کرد، اما در سال 1997 جف گرستمن در بررسی GameSpot گفت: “GoldenEye فقط به کیفیت مانترا عمل نمی کند”. مقداری که نینتندو همچنان به تبلیغ می‌پردازد، در صدر قرار دارد.

بله خانم ها و آقایان، جف واقعا پیر است.

پرداختن به همه این موارد قبل از معرفی بازی به بازیکنان بیشتر احتمالاً بهترین کار است زیرا Darktide، علیرغم ایراداتش، عموماً با استقبال خوبی روبرو شده است. در بررسی Warhammer 40,000: Darktide PC GameSpot، Mark Delaney نوشت: “Darktide هم یک سرویس امیدوارکننده Left 4 Dead و هم یک سرویس زنده معیوب است، اما مشکلات آن قابل رفع است و رشد Vermintide نشان می دهد که Darktide از یک قفسه طولانی نیز برخوردار خواهد بود. life به عنوان یکی از بهترین بازی ها در این ژانر.”

نسخه Xbox Series X|S Warhammer 40,000: Darktide و همچنین عرضه محتوای فصلی آینده بازی به تعویق افتاده است. توسعه دهنده Fatshark در توییتر بیانیه ای را منتشر کرد که این تأخیر را اعلام کرد و دلیل آن را دیر بازخورد جامعه عنوان کرد.

GoldenEye 007 در ابتدا برای Nintendo 64 در سال 1997 منتشر شد و بر اساس فیلمی در سال 1995 با بازی پیرس برازنان ساخته شد. نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که این نسخه به روز شده از بازی دارای چند نفره آنلاین در نینتندو سوییچ است، اما نه ایکس باکس. در عوض، عنوان جیمز باند دارای دستاوردها، پخش چندنفره صفحه تقسیم و وضوح 4K در کنسول مایکروسافت خواهد بود.

بخوانید  Eiji Aonuma، تهیه کننده The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom، بازی را 20 بار شکست داد.

Fatshark یک سیستم جامع ساخت، یک حلقه پیشرفت بیشتر و همچنین تنظیم دقیق ثبات و عملکرد بازی را قبل از آوردن عنوان به کنسول و انتشار محتوای جدید پیاده‌سازی خواهد کرد.

اگر در ایکس‌باکس هستید و به چیزی نیاز دارید که تا زمانی که Darktide منتشر شود (تاریک) شما را ادامه دهد، چه قدر شگفت‌انگیز است که یک انفجار از گذشته را دوباره ببینید! GoldenEye تا قبل از پایان ماه به Game Pass می آید. نسخه ارتقا یافته بازی در روز جمعه 27 ژانویه بر روی این سرویس عرضه خواهد شد.

Nintendo Switch Online + Expansion Pack 50 دلار در سال هزینه دارد و تنها راه بازی GoldenEye 007 در این سیستم است. این بازی از طریق Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود، اما بخشی از بازی Rare Replay در Xbox نیز خواهد بود. این بدان معناست که برای بازی در اکوسیستم مایکروسافت لزوماً نیازی به اشتراک سرویسی ندارید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر