Unicorn Overlord قبلاً برای Xbox تخفیف داده شده است

RPG تاکتیکی جدید Vanillaware، Unicorn Overlord، به تازگی در اوایل این ماه راه اندازی شد، اما در حال حاضر تخفیف خوبی در آمازون و والمارت دریافت می کند. با مراجعه به هر یک از خرده‌فروش‌ها، می‌توانید نسخه جدید را فقط با 52.78 دلار (60 دلار) خریداری کنید. این اولین کاهش قیمتی است که از زمان عرضه بازی در 8 مارس شاهد آن بوده‌ایم و بهترین زمان برای بررسی ماجراجویی است.

Vanillaware به دلیل ایجاد تجربیات منحصر به فرد با ترکیب عناصر از ژانرهای مختلف شناخته شده است. بازی‌های قبلی این استودیو شامل بازی‌های موفقی مانند 13 Sentinels: Aegis Rim، Dragon's Crown، Odin Sphere و Muramasa: The Demon Sphere است.

Unicorn Overlord ممکن است نام عجیب و غریبی داشته باشد، اما به دلیل عناصر استراتژیک قوی و گرافیک عالی (علیرغم روایت ضعیف) نقدهای مثبتی را به خود جلب می کند. بررسی Unicorn Overlord ما دقیقاً به این دلایل به آن امتیاز 8/10 داد.

هایدی کمپس، منتقد، نوشت: «تصاویر بصری Unicorn Overlord از کات سین افتتاحیه خیره می‌شود، با هنر دوبعدی بسیار دوست‌داشتنی Vanillaware که قلمروی فانتزی دقیق را زنده می‌کند. “در اینجا رضایت و عمق زیادی از گیم پلی وجود دارد که ممکن است متوجه شوید که عمیقاً در مورد پویایی تیم بازی فکر می کنید، حتی زمانی که بازی نمی کنید. وقتی احساس اصلی یک بازی در شما ایجاد می کند این است که می خواهید بیشتر آن را بازی کنید، می دانید که یک گوهر در دستان تو.»

متأسفانه، این معامله فقط برای نسخه ایکس‌باکس بازی اعمال می‌شود و نسخه‌های Switch و PS5 همچنان با قیمت تمام شده هستند. با این حال، خبر خوبی وجود دارد زیرا نسخه کلکسیونی برای تمام کنسول‌های آمازون موجود است. قیمت آن 130 دلار است، اما شامل هزاران چیز از جمله یک کتاب هنری، آلبوم موسیقی، DLC خوب، و حتی یک بازی با ورق Unicorn Overlord با بیش از 250 کارت است.

بخوانید  بررسی مشکلات کاربران ایرانی در تجربه بازی آنلاین

ما نمی دانیم این معامله چقدر دوام خواهد داشت (یا نسخه کلکسیونی چقدر در انبار باقی می ماند)، بنابراین اگر می خواهید از این معاملات استفاده کنید، به زودی به خرده فروشان بروید.