Ubisoft (Re) بازی BattleCore Arena را معرفی کرد، یک بازی تیراندازی کره ای رایگانبازی BattleCore Arena، بازی تیراندازی میدانی رایگان که در سال 2017 توسط استودیو Cosmic Ray منتشر شد، به تازگی دوباره معرفی شده است. این بازی در حال حاضر در Ubisoft Bordeaux در حال توسعه است و از طریق Steam و Ubisoft Connect برای رایانه های شخصی عرضه می شود. اگرچه هنوز پنجره انتشار وجود ندارد، می توانید برای آن ثبت نام کنید تست فنیاز 1 تا 5 فوریه

اگر شما یکی از کسانی هستید که نسخه اصلی را بازی کرده اند، خبر خوب: مفهوم اصلی عمدتا دست نخورده باقی مانده است. در BattleCore Arena، شما کنترل یک هسته (یک شخصیت کروی شکل) را به دست می گیرید که در مسابقات چند نفره رقابتی غلت می زنید و می پرید. تاکید بر حرکت مبتنی بر فیزیک است. به آن فکر کنید مانند کنترل توپ در Rocket League، اما بدون ماشین.

به‌عنوان یک بازی PVP، می‌توانید از سلاح‌های برد و همچنین امتیازاتی استفاده کنید که می‌تواند به شما در از بین بردن دشمنان یا کمک به هم تیمی‌هایتان کمک کند. در پیام اطلاعیهیوبی‌سافت اعلام کرد که سه حالت چند نفره وجود خواهد داشت: پشتیبان‌گیری، مسابقه مرگ تیمی کلاسیک 3 به 3، هسته طلایی، که در آن باید «هسته همنام» را برای رسیدن به پیروزی حفظ کنید، و رایگان برای همه، که مسابقات رتبه‌بندی شده را نیز ارائه می‌دهد. . همچنین می‌توانید کره خود (با عرض پوزش، هسته‌تان) را با وسایل آرایشی، از جمله زره، چراغ‌ها، بنرها، کشتن انفجارها و موارد دیگر سفارشی کنید.

بازی BattleCore Arena در ابتدا توسط استودیو Cosmic Ray توسعه یافت و در ۴ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد. بخاربازی تا 17 می 2019 به‌روزرسانی‌های جدید شامل تغییرات فنی و گیم‌پلی دریافت کرد. حساب رسمی در سرگرمی در توسعه و همچنین الف ارتقا دهید به Unreal Engine 4.21.2.

بخوانید  کلاس جدیدی از Steam Deck معرفی شده است

آخرین پست در 7 فوریه 2020 پست شد، قبل از اینکه اعلامیه جدید منجر به یک توییت جدید شود که اوایل همان روز پین شده است. مشخص نیست که آیا یوبی سافت استودیو Cosmic Ray را تصاحب کرده است یا خیر، زیرا هیچ اشاره ای به چنین خریدی در اطلاعیه ها وجود ندارد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر