True Detective برای فصل 5 با بازگشت عیسی لوپز تمدید شد

True Detective برای فصل 5 در HBO با عیسی لوپز خالق Night Country تمدید شد و به عنوان بخشی از قرارداد کلی جدید خود با HBO به عنوان مجری برنامه بازگشت. با فصل 4، لوپز کنترل خلاقانه فرنچایز را از خالق، نیک پیزولاتو، که پشت سه فصل اول بود، گرفت.

HBO اعلام کرد کشور شبانه پربیننده ترین قسمت سریال تا به امروز با 12.7 میلیون بیننده است. داستان این فصل حول محور کارآگاهان لیز دانورز (جودی فاستر) و اوانجلین ناوارو (کالی ریس) در مورد ناپدید شدن هشت مردی است که در یک ایستگاه تحقیقاتی دورافتاده در قطب شمال در آلاسکا کار می کنند.

فرانچسکا اورسی، معاون اجرایی برنامه نویسی HBO در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: «ایسا لوپز آن استعداد منحصر به فرد و کمیابی است که مستقیماً با ذهن خلاق HBO صحبت می کند. “او کارآگاه واقعی: کشور شبانه را از ابتدا تا انتها رهبری کرد، هرگز با دید ستودنی خود تزلزل نکرد و با انعطاف پذیری خود هم در صفحه و هم پشت دوربین به ما الهام بخشید. در کنار بازی های بی عیب و نقص جودی و کالی، “او این چیدمان را ساخت. فرنچایز یک موفقیت بزرگ است، ما بسیار خوش شانس هستیم که او را در خانواده خود داریم.”

پس از پایان قرارداد کلی پیزولاتو با HBO، لوپز برای تصدی این مجموعه گلچین معمایی انتخاب شد. پیزولاتو تصمیم گرفت که به دیزنی نقل مکان کند و حتی برای بازسازی خط داستانی بر روی Marvel's Blade فرود آمد. با این حال، مدت کوتاهی بعد او را ترک کرد. HBO مالکیت سریال را حفظ می کند و پیزولاتو به عنوان تهیه کننده اجرایی در هیئت مدیره باقی می ماند.

بخوانید  فروش Bloodborne و Spider-Man 2 فاش شد