The Witcher Dev شایعه ای در مورد IP جدید خود را رد می کند

CD Projekt، توسعه‌دهنده بازی Witcher و Cyberpunk 2077، تعدادی پروژه در دست ساخت دارد، از جمله یک IP جدید با نام رمز Hadar. ماریا مازور، طراح جست‌وجو در الحاق Cyberpunk 2077 Phantom Liberty، به GamesRadar گفت که برای استودیوی بازی‌سازی لهستانی «کاملاً منطقی است» که منشعب شود و چیزی کاملاً جدید بسازد. Mazur همچنین شایعه ای در مورد آدرس IP جدید را رد کرد.

مازور گفت: «من احساس می‌کنم با توجه به تعداد افرادی که داریم، مانند بخش داستان‌گویی و همچنین هنرمندان ما، منطقی است.

در حال پخش: کارگردان Cyberpunk پایان‌های Phantom Liberty را شکست

مازور در ادامه گفت: “این ضایع است که همه اینها را برای چیز جدید یا چیزی که مستقیماً از ما می آید سرمایه گذاری نکنیم. من در مورد هادار بسیار هیجان زده هستم.”

شایعه ای وجود داشت که هادار در ژاپن فئودالی قرار خواهد گرفت، اما مازور گفت که این درست نیست. اطلاعات کمی در مورد Hadar وجود دارد، اما CD Projekt قبلاً توضیح داده است که از سال 2021 در مرحله “انکوباسیون IP” بوده است.

علاوه بر IP جدید، CD Projekt در حال توسعه The Witcher 4 و بازسازی نسخه اصلی Witcher است. این تیم همچنین در حال ساخت دنباله ای برای Cyberpunk 2077 است.

در اخبار دیگر، اولین تصاویر از لیام همسورث به عنوان گرالت جدید در فصل چهارم The Witcher در نتفلیکس به صورت آنلاین منتشر شد. همسورث در دو فصل آخر سریال جانشین هنری کاویل می شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر